Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Nem értem anyut!

Mit csináljak? Nem értem anyut!

Figyelt kérdés

Amikor itthon vagyok akkor alsógatyában kell lennem, vagy melegítő nadrágban, mert szerinte "nem az utcai ruhában kéne itthon fetrengeni/lenni". Amikor hazaérek a suliból az első mondata az, hogy vedd le nadrágod, mert nem az utcai ruhában kéne itthon lenni. Mondom neki, hogy én így érzem jól magam, akkor meg azt mondja, hogy "Jó akkor fetrengj a koszos utcai ruhában". Jól megvagyunk, de ezt már unom. Amikor átjön a szomszéd akkor az is elkezdi a mondandót. (Mintha nagyon sok köze lenne hozzá)


12/F


2010. ápr. 4. 12:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen igaza van.Arról nem beszélve,hogy egy könnyedebb ruhában,Te is jobban érzed magad,a heréid is szellőznek,mert nem is gondolod,hogy a szűk nadrágok nem tesznek jót neki.Csak győz a lustaságod.A bejárós ruhád is tovább tart,mert kevesebbet kell mosni.
2010. ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Alsogatyàbn ennyi idösen nem ülnék otthon,ezt nem kérheti anyukad,de melegitö nadragban igenis.Kényelmesebb is,és praktikusabb.
2010. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
én lány vagyok, 13 . nekem is mindig ezt mondják, de hát ennek ellenére 1 melegítő gatyám van de azt is csak tesi órára viszem vagy ha megyünk focizni.. nekem jó a farmer is xD mondd meg anyukádnak hogy így jól érzed magad és neked nem kellemetlen.
2010. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Igaza van anyukádnak. Otthon viselj melegítő nadrágot és pólót. Így az " utcai " ruháid sokkal szebbek maradnak, nem lesznek agyonhasználva, és otthon a melegítőben Te is sokkal jobban fogod magadat érezni, mert az nem szűk, nem kell hozzá öv, és jól szellőzik.
2010. ápr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

világ életemben gyűlöltem otthon melegítőben lenni, de engem is ezzel szekáltak a szüleim. aztán amikor már egyedül éltem, rájöttem, hogy azzal viszont nincs bajom, hogy ha egy kicsit kinőtt, vagy már utcai forgalomból kivont (kopott, szakadt) farmerben vagyok.

úgyhogy vannak az utcára járós gatyáim, amikkel leülök a békávén a koszos ülésre, meg lelóg a szára a kutyaszarba és vannak az itthoni farmereim, amikben nem megyek utcára.

hátha neked is bejönne ez.

2010. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem is igaza van anyukádnak. Abban vagy otthon, a tisztaságban (amiről édesanyád gondoskodik), amiben az iskolában ülsz. És ki tudja, hogy ki ült ott előtted a padban, mit öntött ki a székre, ami már rászáradt stb..

Mellesleg a rendes utcai ruhákat nem otthon kell elhordani.

2010. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Én már 2-3 éve hozzászoktattam anyámat,hogy márpedig nem öltözök teljesen át,maximum csak a világos színű felsőimet veszem át.De mi az,hogy alsógatyában kell otthon ülnöd meg mászkálnod??Inkább mászkálj melegítő gatyában.Amikor meg tudod,hogy biztos mentek valahova este,akkor nem muszáj levenned..:) amúgy meg télleg egészségesebb fiúknak a melegítő.Egy menő melegítőalsó is lehet olyan menő,mint egy farmer:D
2010. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%

Nekem is ezvan csak én lány vagyok!

Ne mondja nekem senki,hogy NEKEM mi a kényelmesebb,az,hogy neked/nektek az az egy dolog.

Nekem iszonyú kényelmetlen és nem is tudom.Utálom

itthon felvenni melegitőt!És nem menözés miatt,hisz itthon kilátja,hogy miben vagyok,meg egyébként se érdekel.

Itthon a tisztaságban??!!

Na majd biztos a nadrágommal fogom behozzni a koszt,főleg,hogy én pakolok itthon.


Szerintem mond meg neki,hogy te ebben leszel,ez a kényelmes legyen egy napot otthon farmerba és nézze,meg

hogy milyen rossz ugy otthon lenni,hogy kényelmetlenül

érzni magát!!

Szerintem ezt azért a gyerek is eltudja dönteni,hogy

melyik a kényelmesebb,meg főleg az,hogy egyszál alsógatyába KELLJEN otthon lennie??Hát ez fura.

2010. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

Én csak azt tudom mondani, hogy melegítőben sokkal kényelmesebb. Jobban szellőzik, kényelmesebb mozogni, ülni benne. A farmer mégiscsak testhezállóbb. Ha rajtam múlna, a piszamámban is elfetrengenék egész nap. Másik, hogy a drága farmert amit jóanyád vett neked, nem otthon kell elhordani. Otthon csak jobban gyűrődik ha elfekszel, a padlón mászol valamiért, stb. És hogy nem viszel be koszt? Ugyan már. Tudod naponta hány emberrel vagy 1 légtérben, milyen helyre ülsz, ahová más feltette a koszos cipőjét, akármilyét?

Mindegy, még vagy 5-6 évig te úgyis mindenkinél okosabbnak fogod magad hinni, én is ezt gondoltam maagmról még pár éve. Utólag visszanézve, hát szánalmas volt, hogy miken problémáztam.

2010. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
15%
Anyádnál komoly gondok vannak xD
2010. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!