Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak jövőhétig?...

Mit csináljak jövőhétig? Unatkozom!

Figyelt kérdés

Szóval jövőhét vége felé elvileg készen lesz a szemüvegem (az első *-*) és már nagyon várom! Az a baj hogy rettenetesen unatkozok közben! Nem is telik az idő! Próbáltam aludni, de nem vagyok fáradt.Nincs egy jó könyv sem.Rajzoláshoz nincs türelmem.Egy jó játékot sem találni a neten. Mit csináljak hogy gyorsabban teljen az idő? Megőrülök! :D

13/L



2016. máj. 7. 07:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Tanulj.
2016. máj. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Sims! Engem hetekig lekötött mikor még volt időm bármire.
2016. máj. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Vannak jó sorozatok, filmek és könyvek is, csak keresni kell.

Lehet nyelvet tanulni, duolingo-n szinte játék.

Táncolni, zenét hallgatni, novellákat írni.

Sütni, főzni, takarítani.

Szomorú amikor valaki ennyire nem kreatív...

2016. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem az hogy nem vagyok kreatív, mert sok ötletem van, csak türelmetlen vagyok mindenhez :D

Tanulni nem nagyon kell, mert év vége van már és hamarosan megyünk Romániába egy hétre. A Sims tényleg jó ötlet, úgy is fent van a gépemen a 4. része :) Tegnap is megnéztem egy filmet (suicide room) (magyar feliratos volt, de oroszul volt az egész :P) aztán úgy nem volt semmi ötletem, de keresgélek. A nyelvtanulás sem rossz, jelenleg angolul tanulok, de szeretnék németet meg még valami mást is tanulni mellé.Táncolni nem nagyon szeretek, a kedvenc zenéimet meg már rongyosra hallgattam :D Ezek mind mind jó ötletek ^^ megfogadom őket aztán kiírom ezt az egy hetet utána meg kapom a szemüveget, azzal úgy is elleszek egy darabig (kiolvasok egy több mint 500 oldalas könyvet) az kitart még egy hétig amikor is megyünk Romániába az osztállyal. :) Utána gyakorlatilag nyári szünet, ami alatt sokat kint leszek a szabad levegőn, és segítek mamámnál a kertben. Össze is hoztuk a programot! :D Köszi mindenkinek!

2016. máj. 7. 09:14
 5/15 A kérdező kommentje:

kibírom**

remélem többet nem írtam el

2016. máj. 7. 09:16
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Takarìts
2016. máj. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Már kitakarítottunk :D
2016. máj. 7. 12:03
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Már bocs de milyen iskolába jársz te h hetekre Romániába visznek tanítás helyett?
2016. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Általánosba. Nem hetekre visznek csak 5 napra, mert a hetedikeseknek van minden évben egy pályázat amit megnyertünk! :D Persze fizetnünk kellett érte, csak sokkal olcsóbb volt. Gyakorlatilag a kaját meg azt hiszem a szállást kell állnunk részben. Jövőre Erzsébet táborva megyünk
2016. máj. 7. 19:07
 10/15 A kérdező kommentje:

Táborba**

Ejj ezek a fránya gombok :D

2016. máj. 7. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!