Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy kamasz etetése mennyibe...

Egy kamasz etetése mennyibe kerül egy hónapban, ha nem menzás?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé függ a gyerektől. Fiú, lány, mennyit eszik átlagosan, milyen détája van, miket szeret, nassol-em sportole-...


Több információ kéne.

2016. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minimum annyiba mint a menza.ezen fekul csak többletköltség van.
2016. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy felnőtté, legalább 30.000 ft, és az még nem valami változatos, minőségi.
2016. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha egészséges, normál mennyiséget fogyaszt, egész napra (szóval nem csak az ebédet nézve) kijön olyan 30-40 ezerre szerintem. A menza - ha jó - akkor tök jó dolog, pl. a mi sulinkban sokszor volt hal, rizs, kuszkusz, zöldség. És még olcsó is volt. Most érettségiztem, itthon vagyok, többe kerül fenntartani egy egészséges, változatos menüt. Persze gazdaságos, ha pl. megfőzök egy paprikás krumplit két napra meg ilyenek, nem vészes, csak okosan kell :)
2016. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
90%

Azért függ attól, hogy hol is eszik.

Nálam egy nap simán elmegy 5-10 ezer kajára, kávéra és társaikra, pedig normál méreteim vannak (169 cm, 52 kg).

Csak ugye reggeli, elvitelre kávé, utána beülünk valahová ebédelni, sütizünk, most hogy itt a jó idő, fagyizunk, stbstb. Szóval ezt így elég nehéz megmondani.

Mert ehet 400 ft-ért a Mekiben, vagy 15 ezerért a Hard Rockban.

2016. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Vagy vehet zöldséget, húst, krumplit fele ennyiért és összedobhatja otthon :) Persze meg lehet oldani 4-5 ezerből étteremben, de én szívesebben viszem otthonról a teát és főzök magamnak. Kisvárosiként meg se lenne oldható másképp.
2016. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
90%
Hááát, engem szerintem megölnének a tanárok, ha a 10 perces késéseim után még nekiállnék kávét főzni.. :D
2016. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kelj fel hamarabb.
2016. máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem erősségem a korán kelés, így is elalszok 1-2 órát szinte mindig.
2016. máj. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!