Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, hogy a szüleim...

Mit csináljak, hogy a szüleim elengedjenek bulizni?

Figyelt kérdés
15ésfél éves lány vagyok,és vannak ilyen tinidiszkók amik 10ig tartanak (jobban mondva én egyet ismerek de már az is 10től van )oda el is szoktak engedni(amíg 10ig volt) de mindenki tudja, hogy a legjobb bulik 10kor kezdődnek , és eddig a szilveszteren kívül, sose voltam discóba egész éjszakára úgy , hogy tudtak róla!(mindig "szöktem" , hogy barátnőmnél alszom...stb ...) És nem értem meg őket, mert rendben van , hogy féltenek de arról nem tehetek hogy sok olyan ember van aki sokat iszik és nem kiszámítható meg szipusok stb..! És azt mondták h majd 1év múlva mehetek de mi fog változni 1év múlva? sokkal komolyabb nem leszek,és olyan emberek akik árthatnak nekem meg mindig lesznek...! És sose jöttem úgy haza , hogy berúgva vagy nem szedtem be sose semmit, és jól tanulok szóval ez se lehet kifogás nekik! És ha engednének akkor nem kéne hazudnom , hogy barátnőm-nél alszom és legalább nekem is jobb lenne , hogy tudom , hogy tudják , hogy hol vagyok és hol keressenek ...!Nem járnák el minden hétvégén bulizni se legalább havi egyszer engednének...és ők is nagyon jól tudják ,mert 4-5hónaponta kérdezem meg őket , hogy mehetek e de mindig nemet mondanak...!
2010. ápr. 8. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
1 év múlva talán már nem a "hónaponta", hanem a havonta szót fogod használni, szerintem ez a kritérium... Amúgy igazuk van, 15 évesen minek iszol és/vagy cigizel, semmiről sem maradsz le ha 1 év múlva kezded...
2010. ápr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én 24 vagyok,és 15 évesen én is lázadoztam mert nem engedtek buliba.a 18.szülinapomon mehettem először.de nem bántam meg,úgy érzem semmiről nem maradtam le.bulizok most eleget:)te is most inkább koncentrálj a tanulásra,azt a fél évet már igazán kibírod.de majd akkor se legyen balhé,mert akkor lesheted mikor mész legközelebb:)24/L
2010. ápr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
igaza van mindkét válaszolónak.A szüleid okkal féltenek, 15 évesen még tényleg korai ien discoba menni.Simán rávesznek piára drogra, meg kitudja még mi szépségre.a szüzességed is rámehet ami nem valami kellemes egy discoba 15 évesen.
2010. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

valahogy nagyon bizonyítsd be nekik, h felelős vagy, meg el lehet engedni :D


én sose kértem ilyesmire a szüleim, és msot 17 évesen ha kérem akk engednek, me tudják h nyugis vok, meg semmi hülyeséget nemcsinálnék :D

te tudod, h veheted rá a szüleid :D de vhogy próbáld nekik bebizonyítani, h el lehet :D

2010. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
amigy olyan szavakat h hónaponta v 15 és fél éves- használsz addig nem értem mért vannak ilyen igényeid... amúgy meg ha megmondod h eddig már volt eset h elszöktél, akkor tisztelni fogják h őszinte vagy és talán elengednek...bár nekem nem voltak ilyen problémáim XD
2010. júl. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jah és ki hagytam h "aki nagy lábon él az naqgy lángon ég el..." , vannak ismerőseim akik 14 évesen buliztak, és msot meg már teljesen befásultak...ha korán kezded hamar kiégsz...
2010. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem pont ez a problémám csak fiu vagyok nekem mindig az mondját hogy egy év múlva és azt várják hogy érettebb legyek megkérdeztem miéert mit számít az az egy év erre lekezték hogy hát ha nem változol akkor akor sem mehettsz meg ha látja hogy érettebb vagyok ezzel csak az a baj hogy azért megyek haza hogy kiereszzem a gőzt pihenjek és ne keljen alkamazkodnom ezért hiszi hogy éretlen vagyoki életembe nem kaptam beirás a magatartásom 5 ős és 4 az átlagom és nem adtam még én se soha okot a bizalmatlan ságra szóval nem tom azt mondta 10 . nyarán mehetek szülők nélküli "ottalvós buliba" de disco az még akkor se nagyon........ boccs a helysírásért.. Szóval eggyütt tudok érezni veled...
2013. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 senior24 ***** válasza:

Én a helyedben örülnék neki h nem züllesz már el 15 évesen,mert a legtöbb mai droid tini már 13 évesen agyba föbe keféltetik magukat egy jo sztoriért meg azért mert azt hiszik magukrol h felnöttek.Ismerek egy párat és most azt sem tudják h merre hisztizzenek mert legtöbbjük már 14 évesen terhes és semmi keresetük nincsen max anyuci pénztárcája.még saját magukrol sem tudnak gondoskodni nemhogy egy gyerekről.Na mind1.Igazuk van nem fogsz lemaradni semmiröl ha egy két évvel késöbb kezded el.És azok a fogadalmak amiket ilyenkor a legtöbben szoktak tenni h semmi szex pia cigi drog,az hidd el rögtön el fog mulani ha korán elkezded a könnyüvérü életet élő lányok közösségébe járni.És tudod rengeteg NÖ-nek megvan a véleménye a mai kis c'fkákrol és nem idös NÖK,hanem huszonéves NÖK-nek.Ami szerintem már sokkal gázabb,mintha egy pasi mondaná,de hidd el az ilyen könnyüvérü KISLÁNYOK egy idő után nem fognak kelleni SENKINEK,max arra h valaki beléjük verje a f'rkát!

Igazad van h nem tehetsz arrol sok szipus van,de gondold csak el h azoknak mekkora céltábla a normális lányok,és attol h te nem foglalkozol velük attol ök még eröszakosak tudnak lenni és sajnos már történt nem egyszer ugy is probléma h felnött kiséret is volt.Na meg a legtöbb autobaleset amikor a diszkos kis agyonszolizott köcsög azt hiszi h nagymenö lesz a csaja elött mert ö tud hajtani 30-as táblánál 120 al.utána meg sirnak a rendörségen toporzékolva h ök ezt nem akarták,hát igen de ettöl még a másik gyerekét nem fogják feltámasztani és általában az ilyen kis sz'rkupacok élik tul és a normálisabb meg ottmarad.Na de ez csak egy példa volt,nem akarok témát terelni,én öszintén szolva örülök neki h nem kezdtem tul korán.Gondolom neked sem esne jol ha azzal a hirrel keresnének fel h baj történt a lányoddal vagy fiaddal az egyik helyi diszkoban.

És tudom h eszméletlenül bántja most a füledet amit mondok de megértem öket már csak azért is mert 15és fél éves vagy.Ezzel nem sz'rosnak akarlak titulálni még mielött megköveznétek,de nem is vagytok még felnöttek annak ellenére h annak érzitek magatokat,és a mai ösbunko diszkos szipus köcsögök is nagyon hajtanak az ilyen lányokra,mert könnyü prédák vagytok.

Sajnso elég kemény világ van,söt brutális!,nem azt mondom h ne menj szórakozni,de sosem értettem h miért akarnak már a KISLÁNYOK 12 évesen hajogyárira menni!Most nem te vagy 12 éves tudom,ahogy körbenézek a világban akkor ezeket tapasztalom,ha baj lesz akkor meg rögtön kislányok ráadásul gloria van a fejük fölött,akiken segiteni kell.Ennyi idösen én is harcoltam azért mert ugy gondoltam h már felnött vagyok,nos TÉVEDTEM!

2013. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!