Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy elengedjenek?

Mit csináljak, hogy elengedjenek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy barátnőm a születésnapját fogja tartani péntek este 10-től, és szeretnék elmenni, de biztos vagyok benne, hogy a szüleim nem engednek el... Mondhatnám azt, hogy valaki másnál alszom, bár ahhoz találnom kéne valakit, akinél aludhatok, vagy megkérdezhetem a szüleimet, és akkor biztos nemet könyvelhetek el, de megtartanám a bizalmukat, és LEHET, hogy máskor elengednének. (16/L)
2011. szept. 14. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Miért nem házibuli lesz? Melyik szórakozóhelyre engednek be 16 éves lányokat? Ha mégis házibuli lesz, akkor nyugodtan mondhatod hogy másnál alszol, hiszen tényleg másnál alszol.
2011. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

ezt most nem értem....szórakozóhelyen vagy hb? ha hb akkor alvás megoldva ha szórakozóhely és nincs kinél aludnod akkor meg mit csinálnál? Ha meg van akkor mondhatod h kinél alszol;) nyilván meg kell kérdezd a szüleidet h mehetsz-e mert máshogy nem tudnál:D de ilyen apróbb aggódásmérséklő kis linkeléseket bevethetsz h könnyebben elengedjenek am:) pl ha szüleid nem utánajárós típusok akk mondhatod hogy nem fogtok inni vagy lesz ott egy felnőtt is pl az ünnepelt 28éves nagybátyja, meg ilyenek. Ezeket énis szoktam:D meg buli után a tipikus "csak egy sört ittam" is jó:D

De visszatérve, a kérdésed még mindig nem világos;)

16/f

2011. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 lorus ***** válasza:
42%

21:47-nak

"Melyik szórakozóhelyre engednek be 16 éves lányokat?"

Mindenhova! Szoktunk 3-man a tesóimmal bulizni menni. (Igaz mi inkább házibulikba járunk.) A húgom 14 éves, soha senki nem kérdezte meg tőle, hogy hány éves. Boltban is simán vehet piát. Erről ennyit...


Kérdezőnek: A szüleid tudják a barátnőd szüleinek a számát. Ez nálunk is bevált, beszéltek egymással aztán mehettünk.

Nekem mondjuk könnyebb, mert van nővérem is és vele megyek/megyünk néha.

16/L

2011. szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
na vajon milyen buli? ilyen tipikus kefélős-piálós-drogozós buli
2011. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

szórakozóhelyen lesz. és nem tudják a barátnőm szüleinek a számát. Valójában megoldható lenne, hogy aludjak valahol, de ha megkérdezem, esélytelen, hogy elengednek, "átverni" viszont nem biztos, hogy merném őket... csak nagyon szeretném néha jól érezni magam, és nem szeretnék berúgni sem, csak egyszerűen szórakozni.

Mi nem érthető még? (bocsánat a zavaros megfogalmazásért. :$ )

2011. szept. 14. 22:18
 6/13 A kérdező kommentje:
ja és nem drogozós-kefélős-piás buli. -.- miért gondolsz egyből erre? o.o
2011. szept. 14. 22:19
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
hát vajon miért? mert a korodbeliek többsége ilyenekre jár nem?
2011. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy a korombeliek mikre járnak. mint említettem: nem engednek el sosem bulikba. Pedig hívnak, és nagyon rossz nemet mondani. :\
2011. szept. 14. 22:28
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

ülj le velük akkor komolyan és beszéld meg. Ilyen korban tök normális ha az ember ki akarja engedni a gőzt egy egész hét tanulás után. Legyél komoly, azt kell h tudják hogy bízhatnak benned és nem vagy már kislány, tudsz vigyázni magadra, a tetteidért tudsz felelősséget vállalni, nem csinálsz semmi hülyeséget. Ha látják rajtad ezeket meg hogy komolyan veszed a dolgot akkor sztem ha bizonyos kikötésekkel is, de elengednének. Mondhatod aztis h éjfél fele dobsz egy smst/hívod őket h minden OK, ilyenek. Az a baj h lányokat sokkal kevésbé engedik el ilyenekre:D ja meg annyi h mondd h megbízható társaság lesz kérd el a szü.inapos csaj anyjának a számát is h beszélhessenek vele szüleid. I.yenek de szólj ha kell még valami:D

Ja es am hol aludnál ami miatt tuti nem engednének el? Meg milyen a hely? Mert ha késelős aljanép jár oda akkor ok h nem engednek:DD

2. voltam

2011. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
megint én (2.) annyi még h ne engedj nagyon... Mmint 16 vagy hívnak sokszor és szar visszautasítani. Szoktasd hozzá szüleid a gondolathoz h felnőttél, és ha nemis minden hétende legalább havonta hadd menj már el bulizni:) az első a legnehezebb aztán már hivatkozhatsz h"de már multkor is voltam és nem volt semmi baj" :D
2011. szept. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!