Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Te milyen ajándéknak örülnél...

Te milyen ajándéknak örülnél a 8. -os ballagásodra?

Figyelt kérdés
Ha lehet ne olyan dolgokat írjatok mint pl.:Iphone,laptop stb..vagyis NE műszaki cuccokat.

2016. máj. 17. 22:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Pénznek.

Tudom nem elegáns stb,de szerintem a gyerek annak örül a legjobban,mert így ő dönti el,hogy mire akarja felhasználni.Amikor anno nekem volt a ballagáson én is és a barátaim is ennek örültünk a legjobban,kivéve aki laptopot kapott vagy Iphone-t,mert ő nyilván annak:D

Szerintem találj ki neki valami elegánsabb csomagolást és vegyél mellé egy kis csokit vagy virágot és kész.

Én ékszerben vagy mondjuk órában(nem írtad,hogy fiúnak vagy lánynak kell)esetleg könyvben azért nem gondolkodnék,mert nem ismered az ízlését,pont az a korosztály,amelyiken még a saját szülei se nagyon tudnak kiigazodni.

2016. máj. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Csokor a kedvenc bonbonjaimból.
2016. máj. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Penznek.

En anno az elso Adidas cipomet vettem meg a ballagasi penzbol, 1995- ben,

2016. máj. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%

Szép karóra.

P.arker (vagy hasonló márkás) toll(készlet).

Ékszer

Könyv(utalvány)

Táska

2016. máj. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
70%

Már el ballagtam,de én semmi olyat nem kaptam sajnos amit szerettem volna. :D

De én ilyen ajándékokat kaptam:

-pénz

-Parfüm

-ruha

-cipő

-csokor

-csoki/bombon

-ékszer

Amit én igazából akartam volna az pedig:

-Animés dolgok

-Könyvek

2016. máj. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%

Sose értettem, hogy nyolcadikos ballagásra miért kell ajándákokkal elhalmozni a gyereket, főleg ilyen drága cucokkal... Gimis ballagásra mit kap majd? Házat?...


Szerintem pár könyv, esetleg egy szép ruha bőven elég. Mindent a helyén kellene kezelni.

2016. máj. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Pénz, az a biztos. Teljesen fölösleges egyéb kacatokra pénzt kiadni. Drága ajándékra meg végképp, ha csak nincs konkrét kívánság, mert iszonyatosan mellé lehet nyúlni. Annyi erővel meg égethetnéd is a pénzt, hisz hiába az ékszer, a táska, a parfüm, ha az ajándékozottnak nem tetszik és az első mozdulattal bevágja a szekrény aljába, ahonnan maximum lomtalanításkor szabadul.
2016. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
egy 14 éves lehet, hogy így gondolja, hogy pl minek az ékszer, ha nem tetszik, nem hordja... de pl egy aranynyakláncot/medált/fülbevalót az ember egy életre vesz/kap, az még 30-50 év múlva is érték és emlék.
2016. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Ja, sz_ar emlék. Nekem pl hiába venne bárki akármilyen aranyat, mert NEM hordok aranyat, nem szeretem. Úgyhogy tényleg milyen király, van egy aranyláncom a fiókba, ami lehet még ronda is, vagy csak simán nem tetszik, szuper... Ellenben ha kapok mondjuk 5ezer forintot, akkor ahhoz hozzá teszem a kis zsebpénzem, meg azt a pénzt amit még x rokontól kapok esetleg és akkor megveszem azt amire vágyok, aminek igazán tudok örülni, aminek hasznát veszem. Persze ez esetben te nem tudsz dicsekedni vele, hogy bezzeg mi aranyláncot vettünk a Katikának, de szerintem egy ajándéknak az a lényege, hogy örüljön neki aki kapja. És természetesen ez lehet egy aranylánc is, hiszen biztos sokan vannak akik örülnek neki.

Egyébként mikor én (drága)ékszert kaptam ajándékba, akkor anyukám megfogott és elmentünk ketten kiválasztani. 5 üzletben jártunk mire találtam olyat ami tetszik, amit szívesen hordok. Szerintem ennek csak így van értelme.

2016. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

Igaza van az utolsónak. A ballagás egy mérföldkő az ember életében. Oké, hogy hasznos a pénz, mert adidast lehet venni belőle meg ájfont, de ezek csak fogyó eszközök. Az adidas 1 év után tönkremegy és ennyi volt.


Én nagyon örülök, h annak idején a ballagásomra kaptam egy szép kis órát, amit nagyon sokáig hordtam, mai napig megvan és jár, szép emlék és csak ez az egy maradt meg. Mert kaptam pénzt is, de azt elköltöttem arra, ami épp kellett, semmi maradandó nincs belőle.


Aranyékszert azért adunk ajándékba, mert az egy értékálló dolog, Az ájfon 2 év múlva kuka, mert addigra elavult lesz meg lestrapált, a cipőt elhordod, de egy értékes aranyékszer szó szerint a s.zarból húzhat ki később, ki tudja mit hoz az élet. Megszorulhtaszm életet ment, mert értékes, időtálló.


Nekünk pl. az esküvői gyűrűink lettek használt, törött aranyból csináltatva. Egyedi, gyönyörű ötvösmunkák és szinte semmibe nem kerültek nekünk,csak a munkadíjat fizettük.

2016. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!