Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiúk, milyen ajándéknak...

Fiúk, milyen ajándéknak örülnétek a 16. születésnapotokra a barátnőtöktől? Lányok ti mit vennétek a barátotoknak? Vagy ilyenkor mit illik adni?

Figyelt kérdés
ő az első barátom,nem is rég óta vagyunk együtt,szóval nem igazán tudom,hogy mit vehetnék neki.A könyveket nem szereti,és a számítógépes játékokat sem. Max.2000 forintom lenne rá.

2013. szept. 22. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
egy doboz óvszer (bocs, nem tudtam kihagyni...)
2013. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de elsőre nekem is az első válaszolóhoz hasonló válasz jutott eszembe.


Őszinte leszek, szerintem nem kell semmi extrát venned, valami kis kedveset... És valami kisebb extrával meg kedveskedhetsz neki, feltéve, hogy elég régóta vagytok hozzá együtt.

2013. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1.Semmi gond,az én agyamon is átfutott:DD

2.mivel írtam is,hogy nem vagyunk együtt régóta(kb. 3 hete),ezért más fajta extrákkal sem kedveskedhetek még neki:)

Tudom,hogy valami kis dolgot kellene neki vennem,de nincs semmi ötletem,úgyhogy nagyon megköszönném,ha írnátok nekem KONKRÉT példákat.(sajnos egyáltalán nem vagyok jó az ajándékozásban,minden karácsonykor bajban vagyok,még azokkal is,akiket már nagyon régóta ismerek)

2013. szept. 22. 20:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

csináltass bögrét egy közös fényképetekkel

(első voltam)

2013. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nincs közös képünk még..:/
2013. szept. 22. 20:55
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A tesóm a barátnőjének szülinapjára egy 'Szeretlek' feliratú törölközőt vett, nagyon örült neki, vagy esetleg ha a neve lenne rajta.Ő is 2000 forintért csináltatta.:)

14l

2013. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
esetleg egy olyan nyakláncot adsz neki, amin a szív egyik fele a te nyakláncodon, a másik pedig a fiúnál van. :)14/L
2013. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Ha a volt barátomból indulok ki: meglepni nála suli után ha kivitelezhető,mármint ha te hamarabb végzel és jóban vagy a szüleivel.:) Gyertyák, pizza meg esetleg valami ital:)

Én ezt terveztem a volt barátomnak, sajnos éppen előtte szakítottunk de mondta, hogy ennek nagyon örült volna:)

Van egy nagyon jó barátom is, akinek mostanában volt a szülinapja, mondta, hogy reméli, hogy a barátnője most legalább valami hasznosat vesz neki, mivel névnapjára egy bögrét kapott tőle:D Törölköző szerintem szintén nem a legjobb választás, én az ünnepek alatt kaptam vagy 3 neves törölközőt a nagyszüleimtől(!), de nem a páromtól:)

Félbetört medál, szerintem ez már egy kicsi komolyabb ajándék:) Csak bizonyosodj meg róla, hogy nem korai-e.

2013. szept. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

igen,a nyaklánc nagyon aranyos,de tényleg korai.

a meglepetéssel meg az a baj,hogy még nem mutatott be a szüleinek(amit nem is bánok,mert kicsit parázok tőlük:)

2013. szept. 24. 15:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Süss neki tortát!:) Barátomnak sütöttem, feljött hozzánk kettesben voltunk, majdnem még pityergett is úgy örült neki.. :)

15/L

2013. szept. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!