Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehet hogy nekem kimaradt a...

Lehet hogy nekem kimaradt a serdülőkoromban a lázadókorom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet hogy nekem kimaradt a serdülőkoromban a lázadókorom? Sokat gondolkodtam ezen az utóbbi évekbe, én most 23 vagyok!

Amikor 13 évesen nekem az osztálytársaim meghibbantak, -mint macska, mikor párzik- és elkezdtek bulizni, buzisan öltözni, addig én ültem az iskola számítógépei előtt, és tanultam a C-t, mellesleg jelenleg is programozgatok olykor, olykor, szabadúszóként.

Elképzelhető, hogy ez amiatt van, hogy az IQ-m sem a legkisebb, olyan 140 körül van, pontos adatra nem emlékszem.

Mert amit most látok az ellent mond az én gyerekkoromban tanúsított viselkedésemmel, mivel mostanában tényként állítják be, hogy van egy bizonyos lázadó kór, amikor minden kamasz, bekattan...


(Még annyit, én gyerekkoromban, jobban kedveltem az öltönyöket, ingeket, hivatalos megjelenésű ruhákat, mindig tudtam tisztelettel beszélni, és valójában én mindig inkább felnőtt akartam lenni, és minden alkalommal megpróbáltam úgy is viselkedni)


Nektek erről mi a véleményetek?! Csak én vagyok a ilyen kivétel, vagy az a hibás amit a médiában hangoztatnak folyamatosan a fiatalokról!

Amúgy van barátnőm, egy éve, (első) és nagyon szeretjük egymást, és hát ő is komolyan gondolja. Mellesleg ő most jogot tanul az egyetemen, és lehet hogy a végén még komolyabb dolog sül ki ebből a kapcsolatból!:)

Nektek mi a véleményetek ezekről? Egyedül vagyok, vagy van még hozzám hasonuló?


2008. szept. 29. 01:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én már elkezdtem ezt! VÁÚ!!!!!!!!! BULI JEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én se voltam soha "lázadó", csak simán antiszociális :)
2010. jan. 5. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

IQ-m nekem se alacsony, jó helyre járok suliba, és minden hétvégén járok bulizni? Van összefüggés?

Béna vagy kicsit szerintem ennyi :)

2010. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nemvolt kedvem végigolvasni ugy hogy krupli meg karalábé
2010. nov. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nem mindenki lázad. ez csak a 21. század elcsépelt kifejezése, hogy tinikor = lázadás. Én is szerettem hajnalig bulizni, mégsem veszekedtem a szüleimmel. Nem azért írom hogy megbántsalak, de azért mert valakinek 140 az IQja,attól még lehet hogy a lelki intelligenciiája nulla. a szeretetről nem is beszéve. Szerintem a kettő nincs összefüggésbe.
2014. okt. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!