Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 17 évesen 4 nap Balaton a...

17 évesen 4 nap Balaton a barátaimmal olyan nagy kérés?

Figyelt kérdés

Szüleim nem akarnak elengedni.

Az érvük az,hogy mit akarok még nyaralgatni,amikor idén már voltunk egy hetet a Balatonon,meg egy hetet a tengerparton is.

Tényleg olyan irreális dolog ez a 4 nap?



2016. aug. 5. 16:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
57%
A 17-18éves az már felnőtt ember, idén megyek én is haverokkal Amszterdamba 2hétet(saját pénzböl) és csak annyit mondtak hogy felnőtt ember saját pénzével azt csinál amit akar.(a végén ők is adtak bele egy kis pénzt)
2016. aug. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
67%
Előzőknek: Ha megengedheti magának, igenis fontosak az ilyen nyaralások. Nem, nem ugyanaz mint 2, 3 vagy akár 10 hétnyi nyaralás a szülőkkel, az egyik nem elégíti ki a másikra való igényt. Ezeknek a nyaralásoknak nem az a lényege hogy várost nézzenek meg kipipálgassák hogy idén is voltam strandon, idén is ettem lángost, idén is ittam limonádét. Ez a társaságról szól, a közös élményekről és igenis szüksége van rá egy fiatalnak. Én is mentem tavaly is, idén is nyaralni haverokkal, összesen négyszer, abból három a mi nyaralónkban volt. Hihetetlen élmény. Még szerencse hogy őseimnek egy szava nem volt ellene. 08L
2016. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
*18L elgépeltem, bocsi
2016. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
22%
Ne gyertek már az anyagiakkal, írta is a kérdező, hogy a szállásért nem kell fizetnie, mert az egyik barátjáé a nyaraló, 4 napra meg csak tudnak adni neki egy 20-ast kajára, piára..
2016. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
34%
utolsó, lehet újdonságot mondok, de nem mindenki tud adni a gyerekének egy 20ast csak úgy...van akinek az egy heti kajapénze, és nem egy főre számítva.
2016. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
47%
Felnőtt ember az, aki el tudja tartani magát. Amíg valaki a szülők pénzén akar nyaralni, addig messze van a felnőttségtől.
2016. aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
38%
Attól hogy a szülők adnak neki pénzt még lehet felnőtt.
2016. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
51%
utolsó nem. Az aki a szüleire szorul anyagilag nem felnőtt, hisz a felnőttség lényege pont az hogy felelősséget vállal a dolgiért és nincs másra szorulva se anyagilag se máshogy. Csak a tinik hiszik azt hogy ők 18 évesen már hűű de felnőttek, de azért pénzt a szülők adjanak a felnőttesdi játszásához.
2016. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
22%
Nem számít. Ha a szülei fizetik az embernek akkor köszönje meg, ha magának fizeti akkor nincs miről beszélni.
2016. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
74%
Jó neked nem számít, gondlom te is az ilyen nagyon felnőtt, szülők által eltartott kategóriába tartozol utolsó. Én nem tudok komolyan venni egy olyan embert aki mindent a szüleitől vár el de azt hangoztatja hogy felnőtt. Nagykorú lehet de felnőtt még messze nem. Mondom ezt úgy, hogy én is csak 27 évesen lettem felnőtt, addig a szüleim támogattak(2 diploma, plusz mester)
2016. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!