Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van olyan aki egyedül megy a...

Van olyan aki egyedül megy a balaton soundra és esetleg társaságot keres?

Figyelt kérdés
20eves lány vagyok és sajnos úgy alakult,hogy egyedül fogok menni mind az 5 napra olyan emberek társaságát keresem akik hasonló helyzetben vannak és szívesen mennének együtt! Hátha össze gyűlik itt egy kis csapat! :)

2016. júl. 3. 20:12
 1/4 anonim válasza:
Szió! Ugyanígy vagyok mivel barátnőm még se jön 5 napos bérletemmel egyedül maradtam. Ha gondolod mehetnénk együtt. :) 20/L
2016. júl. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
66%

Én nem terveztem hogy megyek, de két nő kíséretében már szívesen elmennék. :)


23/F

2016. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!:)Nekem is úgy alakult,hogy mindenki lemondta akivel mentem volna,plusz eladni se tudom a jegyem mert diák és nagyon szeretnék menni.Igaz nekem 4napos bérletem van de az szerintem nem gond:)Ha még aktuális írj ha gondolod!:)

17/L

2016. júl. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi ketten megyünk srácok Szeged környékéről, nyugodtan írhattok, ha gondoljátok! :)
2016. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!