Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit szólnátok,...

Szülők! Ti mit szólnátok, hogyan reagálnátok, ha a gyereketek elmondaná, hogy szociális fóbiája van?

Figyelt kérdés

2016. aug. 11. 19:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Segítenék beki, pszichológushoz vinném. Simán ki lehet ebből lábalni, nekem is volt kamaszként, és anyu mellettem volt, átbeszéltük, nem javult. Doki segített, egy régi sèrelem rögzült rosszul
2016. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Elmondanám neki, hogy ne próbálja meg az internet alapján diagnosztizálni magát. Aztán elvinném szakemberhez, hogy kiderüljön, tényleg így van-e.
2016. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Én örülnék neki, hogy erre saját maga rájött. Amikor nekem volt anno, húsz éve, akkor még internet sem volt. Én is diagnosztizáltam magamnak, mondjuk nem pont ilyen néven illettem saját magamban ezt a "betegséget", de a lényege ez volt. Nem volt szükségem szakértőre, igazából senki nem segített, saját magam keveredtem ki belőle. De ha a gyerekem ezzel állna elém, biztosan próbálnék neki valamilyen szakértőt találni.
2016. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem hinném el ha internetről diagnosztizálja magát.
2016. aug. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is volt, anyámék leszarták, azt mondták úri betegség. 10 évre rá már felnőttként kértem szakembertől segítséget, ideig-óráig használt. Leginkább saját magam küzdöttem le. Ha a gyerekemről lenne szó, sokat beszélgetnék vele erről és a saját tapasztalataimról. Akár szakemberhez is vinném, de gyógyszert nem engednék szedni!
2016. aug. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
34%
én már 18 éve gyógyszeren élek.ha nincs gyógyszer,ki se tudok menni...
2016. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
15%

Közeleg az iskola és nincs kedve menni :)

Mindenképp elvinném pszichológushoz, ártani nem árt.

2016. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
A pszichológus nem segít.
2016. aug. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%
Az már a te hibád ha a gyógyszerbe kapaszkodsz olyan gyenge vagy 18 éve.
2016. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26%
Ha megoldja a problémát akkor mi a baj?
2016. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!