Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, mit tennétek vagy...

Anyukák, mit tennétek vagy reagálnátok, ha megtudnatok, hogy a 16 éves lányotok egy 17 éves fiúval jár aki egyedül neveli a fiát? (Fél eves)

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nos, ilyen nem létezik, ugyanis egy kiskorú nem kap felügyeleti jogot egy gyerek felett. Valami mas kamu?
2016. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ok nem jogilag neveli egyedül, a szüleivel. De azért írtam így mert az anya lemondott a babarol így a fiuhoz kerult. Gazdag család
2016. júl. 30. 16:31
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Ezzel nincs semmi bajom.

Biztos felelősségteljes, komoly fiú, mert ezt még felnőtt férfi is csak kevés vállalja.


35n

2016. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Így se túl hihető.

De filmen láthattál ilyet.


Ha igaz lenne: óva inteném. Nem a legjobb parti, aki fél évvel egy ekkora sokk (=gyereke lett gyerekként) már új bugyiban (s ki tudja hanyadikban) matat.

Remélném azóta megtanult védekezni.

Egyébként egy 17 éves aligha nevel bárki is. Ha nem hagyta ott az iskolát, nem is tudja. Nevelik a szülők a testvéreként. Egyébként randizni se lenne ideje. Milyen felelősségteljes...

2016. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Hat remelnem h a gyerekem rendesen vedekezik ...

De nem szolnek bele.

2016. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

3. Vagyok.

Ismerek egy családot. A fiú 20 éves volt, mikor otthagyta neki a kislányt az anya, mert ő még élni akar.

A srác egyedül nevelte, akkor is, ha a szüleitől sok segítséget kapott.

Nem volt könnyű ismerkednie. Nálam is próbálkozott, sokat beszélgettünk. Én akkor nem vállaltam ezt a felelősséget.

De egy picit idősebb nő igen. Mai napig egy család.

2016. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Aha. Az anya lemondott róla. Érdekes. Hány éves volt az anyuka?
2016. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%

#6-os hozzászólóra reagálok


Mint sokunkat, engem is az háborít fel, hogy ha egy lány még élni akar, akkor ne szüljön gyereket.

Mielőtt az önjelölt Don Juan-ok pártfogásba vennék az említett "anyát", előre jelzem nem érdekel.

Használjon óvszert, vagy ne engedje a fiúnak a vaginális behatolást.


A kérdező kérdésére a válaszom:


Mondanám a lányomnak, hogy mivel még gyerek, így én döntök még a kérdésben, és a válaszom: nem járhat vele. Ám a barátkozásnak semmi akadálya. Gondolom előbb-utóbb győznének a hormonok, így inkább egyáltalán nem engedném neki a kapcsolattartást.

2016. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Remélve hogy a lányom intelligens, mindenképp megbeszélném vele hogy ne legyen 16 évesen pótmama, ne döntsön a szerelem nevében elhamarkodottan (tehát mondjuk ne hagyja ott az iskolát amint a fiú betölti a 18-at hogy összeköltözzenek és más gyerekét nevelje 17 évesen) hanem végezze el szépen a sulit és utána lehet felnőttesdit játszani, és az isten szerelmére ne szexeljen védekezés nélkül mert ami nem hiányzik a helyzetben senkinek az egy kistesó. Ha kell, íratunk gyógyszert és minden reggel bevetetem vele, vagy veszek nekik óvszert, csak használják.

Ezen kívül a szokásos, minden kapcsolatra érvényes szabályok mellett (nem romlik jelentősen az átlaga, nem viszi bele a fiú illegális/életveszélyes dolgokba, nem bántalmazza, stb) nem tiltanám meg. Nem is tudnám.

2016. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem nagyon tudja a kedves szülő megakadályozni hogy a lánya azzal járjon akit szeret.
2016. júl. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!