Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves nagy lányom jott ma...

14 éves nagy lányom jott ma egy panaszal mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Ma jott a lanyom sìrva oda hozam alig tudtam ki szedni belole mi a baja de sikerult le ultunk senki nem volt otthon csak mi 2 azt mondta nekem hogy az bantsa hogy jon az iskola es 8 dikba megy es csufolni fogjak az osztaly tàrsai hogy sovany kicsi a melle be lattom hogy sovany 160cm 39kg nincs melle es a baratnoinek persze van es tavaly csufoltak amit most mondot el es azt remelte hogy majd nyaru szunetre meg no neki es fel szedd par kg de nem mit tehetek??
2016. aug. 13. 18:18
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
18%
Vidd el mekibe és kérjél neki 200 happy meal menüt
2016. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Nem fog segiteni azert koszi 
2016. aug. 13. 18:21
 3/42 anonim ***** válasza:
93%
Vigasztald meg, mondd el, hogy mindenki el kell hogy fogadja onmagat, legyen buszke arra, hogy hogy nez ki, ezt sohase szegyelje. Ha pedig annyira nem tudja igy elfogadni magat akkor tegyetek erte egyutt. Tornazzatok minden nap, egyre tobbet es tobbet. A tornatol no az izom tomege, ehesebb lesz. De figyeljetek a megfelelo tornara es feherjebevitelre. Mondd el neki, hogy nem lehet mindenkinek nagy melle, az sokszor logos es csunya. Nekem 16 eves koromig semmi mellem nem volt, nagyon szegyelltem, majd utana elkezdett noni hirtelen. Most akkora, hogy sokszor faj a hatam miatta, azt kivanom, barcsak kis mellem lenne.
2016. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
51%
Elso, jo nagy bunko vagy, van akinek az anyagcsereje olyan gyors, hogy nem tud hizni zabalassal egy grammot sem!
2016. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki valaszat optikailag ruhak segitsegevel sem lehet csalbi elge fius tipus bo ruhakat hord stb lehet ha el mennenk es nocisebb ruhakat keresnenk akkkor lehetne valami ?
2016. aug. 13. 18:31
 6/42 A kérdező kommentje:
Ja es meg nem jott meg neki nekem ilyenkora mar reg meg volt ez mar ilyebkor 80/b melltartot viseltem a csaladban mindenk8nek nagy vagy kozepes a melle
2016. aug. 13. 18:33
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha fius tipus es neki az tetszik, akkor szerintem hagyd, majd megtalalja a sajat maga izleset. Esetleg par noiesebb ruhadarabot megmutathatsz neki, probalja fel, hatha tetszik neki, de eroltetni nem kell.
2016. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Azert hord fiusabb darabokat mert szegyeli a testet es ebol lett elege hogy nem tud nocis rubat fel venni mert deszka benne es csufoljak hogy nincs melle stb hiznia kene csak hogyan??
2016. aug. 13. 18:37
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a sovanysag is kozrejatszik, meg persze, akkor nem indultak be a hormonok. Mikor meglesz a menzesze a melle is elkezd noni lassan vagy akar gyorsan :)
2016. aug. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
84%

Azért engem teljesen ledöbbent, hogy ha tényleg te vagy az anyuka és nem a 13 éves fejletlen kislány akkor nagyon szégyen a helyesírásod! Borzalmas, hogy egy felnőtt ember ilyen rosszul írjon. Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy te az anyuka vagy. Ha igen, akkor kérlek SOHA DE SOHA ne segíts a lányodnak a tanulásban.

A testi fejletlenségével meg nem lehet mit kezdeni. Inkább kezelje derűsen a dolgot..

2016. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!