Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi tévö legyek? 12 éves...

Mi tévö legyek? 12 éves lànyom fiuzik és nem mondja meg öszintén, hanem lebukott.16 éves fiuval talàlkozgat, valamikor ugy tünik hogy a fiu leakarja ràzni a kor különbség miatt, de mégis jàrnak.

Figyelt kérdés
attol félek hogy a fiu mégis kihasznàlja ezt és àgyba viszi.hogyan kezeljem ezt a fiuzàs ügyet?és hogyan érjem el,hogy öszinte legyen hozzànk,hogy ugy érezze rànk mindenben szàmithat!
2011. máj. 20. 16:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
biztos megvan az oka, hogy nem meri elmondani, lehet hogy már késő!
2011. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Remélem még nem késö és az okot szeretném megtalàlni!ezért kérem a segitségeteket!
2011. máj. 20. 16:16
 3/22 anonim válasza:
95%
hát őszintén remélem, hogy nem jutott idáig a világ és ilyen fiatalon nem bújik ágyba senkivel...szerintem szólj neki hogy tudsz róluk de ne ijessz rá az fontos.
2011. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

amikor én először összejöttem valakivel, úgy gondoltam az a tisztességes, hogy bemutassam apumnak. meg is történt a bemutatás, de apámtól éles elutasítást kaptam. azóta soha egy barátomról, szerelmemről nem számolok be neki, de semmi más egyébről sem, mert nem lehet neki mondani semmit. egyedül anyámnak mondok el mindent, mert vele lehet normálisan beszélni. most 21 éves vagyok, és még mindig így van.


amúgy anyum is mesélte, hogy ő se mondott el soha semmit az anyjának, mert nem lehetett akkor nyugalma...


biztos szülőként én is marhára aggódni fogok a gyermekemért ( és ezt csak akkor tudhatom meg igazán, ha anya leszek), de nem akarok "sárkány" lenni, inkább számoljon be nekem mindenről, és próbálok rendesen beszélni a fejével. de tudom, én is voltam kamasz, a kamaszokkal nagyon nehéz. a tanácsom tehát: légy vele türelmes, hogy merjen megbízni benned. erőszakkal úgysem fog beszámolni semmirpl

2011. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
az okát csak ti ketten tudhatjátok...
2011. máj. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek a 16:31-el
2011. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Bármit megkérdezek tőle nem nagyon akar beszélgetni és nem értem az okát.Pedig már nagyon sokszor mondtam neki,hogy próbáljuk meg úgy,mintha a legjobb barátnője lennék.Megbízhat bennem,hisz támogatom mindenben épp ezért vagyok most ennyire tanácstalan,hogy mi lehet a háttérbe,hogy ennyire nem nyílik meg már.
2011. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokszor fordul elő az is,hogy szomorú...Megkérdezem mi a baj?A válasza:semmi...Megkérdezek bármit a válasza:Nem tudom...Elzárkózik nagyon..Vagy valami történhetett a kis lelkivilágába vagy már nem tudom mire gondoljak..
2011. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%

Első körben próbálj kedvesen, megértően, barátkozósan hozzáállni a dologhoz. Kérd meg meséljen róla, te is mesélhetsz a saját szerelmeidről, ez általában úgy be szokta indítani a beszélgetést.

Egyébként nem értek egyet azzal, hogy 12 éves lány egyedül egy fiúval találkozgasson, azt se értem önállóan, hogy mehet akárhova is. Én 12 évesen kb kimehettem az udvarra játszani(!), vagy a barátnőmékhez átvittek, vagy ott aludtam, de önálló vagy társas csavargás nem volt. És az a durva, hogy másra nem is vágytam.

Szóval nagyon igyekezz, hogy mindig, minden barátját, lányokat fiúkat ismerd, hozza el őket hozzátok, legyenek nálatok, stb. És persze azt is elmondhatod, hogy mivel te vagy az anyja, ha hazugságon kapod, akkor annak következményei lesznek, és legyen szíves többet ne találkozni ezzel a fiúval.

24/N

2011. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Még valami : esetleg foglalkozz vele többet, anya-lánya program, akármi főzzetek együtt, menjetek együtt vásárolni, moziba, vagy csak úgy akárhova, sminkeljetek otthon, stb.:)
2011. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!