Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan fogom kibírni még ezt...

Hogyan fogom kibírni még ezt a 4 évet egyedül a suliban?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm jövőre elmegy a suliból. Ötödikesek leszünk, két osztály, mi, a gimisek, meg az általánososok, össze lesz keverve az A meg a B. Tehát csak Ő van, barátnőm, egyedül, méghozzá Ő Pestre megy, én Veszprém megyében lakom. (Nem mondom el, pontosan hol) Nagyon messze leszünk egymástól, csak Msn-en tudunk majd esténként beszélni, meg webkamerázni. Én ismerem jól az A-sokat, nem lesz senki onnan a haverom, talán egy lány. A mi osztályunkból sincs egyetlen normális, csak a fiúk. Velük jóban vagyok, ki szoktunk járni deszkázni, cangázni, apuikkal elmegyünk meccsekre, az én apummal meg rallyra, stb. De Ők mégis csak fiúk... Mondjuk elég fiús vagyok, apapárti. (Az apumhoz "állok közelebb") Az osztályból a lányok mind plázacicák, undorítóak. Nem tudom mi lesz velem ötödikben. Segítsetek, hogy találnék újra barátokat!

10/L


2010. ápr. 21. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
hát igen, ez elég nehéz, de így hogy össze lesztek keverve, hidd el h mások is keresnek majd új barátokat, és lehet h akad majd vki, aki szívesen barátkozna veled, de készülj fel rá, h nem olyan lesz mint eddig a legjobb barátnőddel, sajnos, de azért még mindig jobb mint a semmi. számíts rá h nem a suliból, vagy legalábbis nem az osztályodból kerül ki a legjobb barátod, de emiatt ne legyél szomorú, mert attól még máshonnan lehet legjobb barátod.
2010. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Esetleg kezdj el járni valami délutáni extraórára... lehet bármi, csak a lényeg, hogy érdekeljen. Én sportoltam és a legjobb barátaim onnan kerültek ki, nem az osztályból, sőt, még csak nem is ugyanarról a környékről, mert a sportklub messze volt. Hetente csak kétszer jártam ugyan, de tök jó volt. Nem is hiányzott, hogy szorosabb kapcsolat legyen bárkivel is a suliból... bár így is alakult azért 1-2 lazább baráti viszony. Ezek mindig alakulnak emberek között, akik sokat vannak együtt. Akaratlanul is. :D

Szóval fel a fejjel, ne aggódj, a barátnőddel meg, hála a netnek fogjátok tudni tartani a kapcsolatot. Én is így csinálom, bár már jóóóóóval idősebb vagyok, de külföldön élek és sok barátom meg otthon... szal netezünk és nem para.

2010. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Fiatal vagy,ilyen idős korban még sok barátnőt szerezhetsz. :)

Amúgy meg nem hiszem hogy az osztálytársaid 10 évesen plázacicák..ezt elég nehéz elképzelni egy 10 éves kislányról..

15/L

2010. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Nagyon nehéz lenne különórákra, egyéb szakkörökre járnom, mert hegedülök, szolfézsra járok, egy héten összesen hatszor, és tele van a hetem, egy nap tuti fél háromnál előbb nem érek haza, plusz még a házi, amiből mostmár egyre több van. Egyébként az előzőnek: Ezt csak, hogyan is...Jelképesen mondtam (nem tudom, nem biztos, hogy ezt a szavat kell rá használni, bocsi), mindenük megvan, rózsaszin Nike cipő, "nyálas, babázó" beszéd, minden csilli-villi, húha, sminkelik magukat...Bwááá, komolyan, be lehet tőle golyózni.
2010. ápr. 21. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

asszem olyan vagy mint én csak fiatalabba:D

én is imádtam a fiukkal haverkodni,mert csak velük lehetett nem babázós témáról beszélgetni.:Da lányok meg csak arról tudtak beszélni.-.-:D

biztos,hogy lesz valaki akivel jöban lehetsz!!:)

reégebben én is utáltam a B-seket,de lett egy brtnm akivel bármit megtudtam beszélni!szerintem nem sokára megtalálod az alkalmas lányt erre!:)

a barátnőddel meg mindenképp tartsd a kapcsolatot:)

13/L

2010. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én 4-edikig ugyan abbba az iskolába jártam és ott volt a legjobb barátom, most 5.es vagyok más iskolában elejinte nekem is nehéz volt de találtam barátokat. Én is csak ezt tudom mondani mint a többiek hogy járj pl. táncolni stb. csak ne legyél egyedül mert ha egyedül érzed magad akkor felnött korodban nem fogod birni a társaságot, és az olyanokat nem különösen szeretik akik visszahúzódóbbak. Annyi különbség hogy nekem a régi legjobb barátom itt lakik 500m-re de nem találkozok vele gyakran mert ö sem ér rá meg én sem. Sok szerencsét. :)
2010. ápr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

"De Ők mégis csak fiúk"

Nagyon éretlen vagy! Már bocs! Most azért nem lehetne velük barátkozni mert fiúk?? Pff...

Ha csak lányok járnának az osztályba, és rajtad kívül mindnek hosszú haja lenne, akk azokkal sem barátkoznál?

2010. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Istenem. -_- AZÉRT, mert velük nem lehet úgy beszélgetni, mint a lányokkal, mert talán NEM azok, nem? De nem vetted ki a szövegből, hogy haverok vagyunk? Velük is BARÁTKOZOK, vágod? ;D
2010. ápr. 22. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!