Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem engedi meg a lányom,...

Miért nem engedi meg a lányom, hogy követhessem az instagramm nevű alkalmazáson?

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom kerülnek fel olyan képek, amiknek te nem örülnél. :(
2016. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Add ki magad vmi tinifiúnak és kövesd úgy.

Nem szép, de arra pont jó lenne, hogy rádöbbentsd, az internet nyilvános akkor is, ha ő csak meghatározott körnek akarja magát mutogatni.

2016. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg vannak kint olyan képei, amiken buliban van a barátaival, esetleg dohányzik, vagy csak nem szeretné, hogy lásd.
2016. szept. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Mert a facebook is akkor halt meg, mikor minden anya meg nagymama rákattant, és egymásnak irogatnak az üzenőfalon, hogy a "Hogy vagy Juliska, ezer éve nem láttalak.Mariska" meg hasonlók.
2016. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
mert curvásan pózol és nem akarja,hogy lásd
2016. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Képekkel szemléltetem inkább a helyzetet:

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
44%

Melyik gyerek szeretne hgy az anyukaja komizzon nki ? Semelyik!

Meg hogy megnezze kik komiznak nki meg kik lajkoljak

En sem szeretnem ha az anyukam nyomon kovetne az facebookom xd bar ott is minden unalmas igaza van a masik komizonak :A facebook akkor halt meg mikor az anyukak/apukak es nagyszulok felregisztraltak

2016. szept. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Én semelyik közösségi hálót nem preferálom és csak a sok külföldi rokon/varát miatt vagyok egyáltalán regisztrálva több helyen. Viszont ettől függetelenül megjegyezném annak a két kommenetlőnek, akik szerint a FB akkor halt meg, amikor az anyukák/apukák stb is elkezdték használni... arra még nem gondoltatok, hogy az említett szülők, lehet már a kölkök előtt is használták és nem az ő bosszantásukra és Julisa néni üdvözlésére tagok a mai napig? Én spec 41 vagyok, a fiam 4 éves volt, amikor elkezdtem használni 2004-ben, az induló évében. Lassan 17 lesz. Íratkozzam le? Gyakorlatilag kisóvodás volt még, mikor már használtam, angolul (akkor még nem volt magyar verzió) meg no pláne nem beszélt. Értem én, hogy vannak szülők, akiknek ez nehézkesen megy, vagy idegesíti a gyereket ahogy és amiképp használják, de speciel nem csak ez a verzó létezik. A kitalálója maga is 32, nem feltétlenül kell itt arra gondolni, hogy csak a tizenéves és korai huszasok a célcsoport, bár tény, hogy ők azok, akik javarészt menten Dunának mennének, ha neghalna pár hétre a közösségi háló. Én példának okáért nem követem a fiamat, de nincs is rajta nagyon mit, a maga 50 ismerősével és a havi egy bejelentkezésével. Most másodéves és megkérte pár gimis osztálytársa, hogy ugyan igazolja már vissza a tavaly szeptemberi jelölésüket. Szóval lehet ezt egy tinédzsernek is túltolni és csinálhatja egy szülő is abszolút normálisan, nem a gyerek a nyomonkövetésére és lájkolgatására. Maradjunk objektívek. Az instagramm sem más kutya, ott több kép, kevesebb infó, még jobban lehet napi 24-be tolni a semmit és a szelfiőrületet, elunjátok majd azt is.

Kérdező, ha nem akarja, ne kövesd, nem kell tudnod az okát, fogadd el a döntését és kész. Problem solved.

2016. szept. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván nem rólad van szó, kedves utolsó, aranyos vagy, hogy így megsértődsz, de remélem mára megnyugodtál. A mostani tiniknek már más a helyzetünk, mint amikor mi voltunk fiatalok, mert ahogy írod az ő felmenőik is aktív net használók. De ha pont ezért elvonulnak egy szülőmentes övezetbe, kedves kérdező, akkor ezt el kell fogadni és hagyni őket (ahogy az utolsó javasolja). 4-es voltam.
2016. szept. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

OFF: Köszönöm kedves aggodalmad. Már többen mondták, hogy a vehemens természetem miatt néha úgy tűnik, mintha megsértődnék. Pedig nem teszem. Szinte sosem, ergo megnyugodnom sem kellett. Megbántani/felzaklatni/megsérteni akár, csak az tud, aki közel áll hozzám és szeretem, így hát ez egy online, arcnélkükli fórumon nem adott. Értettelek Téged, mást is, semmi nemű kritika/sértettség/kioktatás nem volt a mondandómban, csak a véleményem. No, ezt is megbeszéltük.

On: Senki ne kövesse a tinédzser gyerekét semmi közösségi platformon, jobb a békesség alapon és akkor nincs gond. :D

2016. szept. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!