Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a "Love is in...

Hogyan lehet a "Love is in the air" akciót teljesíteni a mobilos alkalmazáson? (Sims free play)

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdés, hogy a 96% után hogyan lehet az akciót teljesíteni? Mindent megcsináltam, amit leírt, most azt az utasítást kaptam, hogy a simjeim addig romantikázzanak, míg az eljegyzési csíkjuk tele nem lesz. Ez meg is történt, de a játék azolóta sem lockolta fel a házassághoz szükséges eszközöket. Legalábbis nem találom azokat. Mit tudnék tenni?

Előre is köszönöm!



2016. júl. 31. 01:56
 1/1 anonim válasza:
a házassághoz nem muszáj venni dolgokat. csak annyi hogy veszel egy gyűrűt 5-10 lp (nem tudom pontosan)aztán ahol lesz a házasság oda hívsz még egy simet aki a tanú lesz és utána a férfivel rákattintasz a nő simre (vagy fordítva)és ot azt hiszem lila színnel kilesz emelve hogy házasság és akkor arra rákattintasz :D
2016. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!