Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők mit szólnátok egy...

Szülők mit szólnátok egy olyan kamaszhoz fiúhoz aki jó tanuló, (4.5), de cigizik, néha alkoholt is fogyaszt?

Figyelt kérdés
Illetve csajozik, mindig jár hozzá egy lány akivel szexelnek, de nem a barátnője.

2016. szept. 23. 18:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%

15 évesen gyerek még! Nyugodtan pontozzatok le, de ez így van...

az egy dolog hogy ritkán megiszik pár sört a haverokkal, vagy ritkán beleszív egy cigibe mert az "menő".

De a rendszeres dohányzás nagyon káros, főleg ilyen fiatalon! ( ezt úgy mondom hogy 17 éves koromtól 2 évig dohányoztam.. Utólag nem is vagyok rá büszke)

És a 15 éves gyerekem ne szexeljen ilyen fiatalon. A szex felelősséggel jár, a partner tiszteletével. Nyilván ismerkedjen csak a másik nemmel, de nem kell rögtön ágyba bújni. Nem lesz se lemaradva, se szánalmas "papucs" valaki attól, hogy 17-18 évesen kezd csak szexuális életet élni... Aztán majd csodálkozunk hogy 25+ évesen nem képes egy normális tartós kapcsolat kialakítására...De ez csak az én véleményem. Mindenki azt csinál amit akar! Csak néha gondolni kéne a következményekre is.

2016. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%
Kis mennyiségű alkoholtól nem lesz baja.
2016. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%
Szégyelnék egy ilyen gyereket. 15 évesen szex, cigi, pia is korai. Cigit, piát később sem vesz értelmes ember a szájába.
2016. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az efeletti kérdésben a srác aki egy csajt hord haza aki nem a barátnője már 16 éves... :)


Egyébként a cigi szerintem undorító, az alkoholt sem úgy fogyasztják az emberek, ahogy azt kéne, a nemi élet meg természetes, amíg mindkét fél rendben van vele. Persze, 15 évesen legyen fülig szerelmes egy lányba, akit alig mer megszólítani, de ez nem azt jelenti, hogy felnőtt korában is ilyen lesz. Az egyik legjobb fiúbarátom végigkúrkálta a 9.-et az egyik osztálytársunkkal, most meg egy komoly kapcsolata van egy nagyon aranyos lánnyal már majdnem két éve. :)

2016. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem erőszakolja meg akkor mi a gond?
2016. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért 15 évesen még elég messze van a felnőttségtől.Cigire semmiképp nem adnék neki pénzt,az meg végképp nem engedném,hogy random szexeljen valami idegennel az én házamban.Azért mégiscsak 15 éves,nem 17-8.
2016. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
54%

Ciginek nem örülnék. Adnék neki pénzt gumira, mert drága.

Néha alkohol is oké. Mindezt azért mert jól tanul.

2016. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!