Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hogyan reagálnátok,...

Szülők! Hogyan reagálnátok, és mi lenne a következménye, ha kiderülne a 14 éves lányodról, hogy rendszeresen iszik?

Figyelt kérdés
Egy rettenetesen rossz társaságba keveredett,ahol az a "menő" ha valaki piál dögivel és pasizik!
2016. okt. 5. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Hol isznak? Miert engeded kimaradni? Suli, irany haza!
2016. okt. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
hadd szórakozza ki magát, ha elkezded tiltani ugyanúgy csinálni fogja
2016. okt. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Orultseg123 ***** válasza:
52%
Egyet ertek a masodikkal. De azert ne legyen alkoholista
2016. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
Szobafogság
2016. okt. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Szánalmas és undorító, ha valaki csak piával tudja jól érezni magát. Főleg ilyen fiatalon és ráasásul lányként. Csalódnék, ha ilyen gyerekem lenne. Attól, hogy sokan csinálják, még nem ez a normális. Nagyon hülye kifogás. Sajnos erkölcstelen a legtöbb európai lány. Nem is csoda, ha máshonnan választ az ember.
2016. okt. 6. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Nekem 15 évesen volt 2 durva hónapom. A szüleim tudták, hogy délután a barátaimmal lógok, ami igaz is volt. Viszont nem számoltam be minden percemről és hetente 1x el is engedtek velük este karaokezni úgy, hogy értem jöttek. Akkor tanultam meg, hogy hogy kell úgy inni, hogy mire hazamész ne legyél teljesen részeg.

Inni nem csak este lehet. Engem is a társaság vitt bele, de hamar dobbantottam tőlük, mert láttam, hogy gázosak (ők füveztek is és hétköznap éjjel is buliztak. A legtöbbjük szüleit egyáltalán nem érdekelte, hogy hol a gyereke)

2016. okt. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Még hozzátenném, hogy azóta felnőttem, normális dolgozó ember lett belőlem. Nem befolyásolta a jövőmet az a rövid időszak.

Mint anya, természetesen kiakadnék, ha megtudnék ilyen dolgokat a lányomról, de igyekszek úgy nevelni, hogy tudja, megbeszélhet velem akármit, és hogy jól válogassa meg a barátait. Burokba azért nem zárom.

2016. okt. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

14 évesen én is ezt csináltam. minden hétvégén buli és ivás, főiskola mellett, aztán kb 20 éves koromra elmúlt :o

2 diplomám van és egy gyönyörű gyermekem a páromtól, akit 17 évesen a kocsmában ismertem meg. immár 18 éve.

2016. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%

Azert remeljuk, nem ez a kovetendo pelda

...

2016. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Mennyit iszik? Milyen gyakran? Mit? Pár hetente egy pohár sörtől nem lesz baja.
2016. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!