Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hogyan reagálnátok,...

Szülők! Hogyan reagálnátok, és mi lenne a következménye, ha kiderülne a 14 éves lányodról, hogy rendszeresen iszik?

Figyelt kérdés
Egy rettenetesen rossz társaságba keveredett,ahol az a "menő" ha valaki piál dögivel és pasizik!
2016. okt. 5. 22:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát, első körben lehet, hogy adnék neki egy nyaklevest. Utána elbeszélgetnék vele, hogy a mértéktelen pia, és a krválkodás nem vezet semmi jóra. Megmondanám neki, hogy ihat alkoholt, és pasizhat, HA nagyobb lesz, de akkor se adja magát oda mindenkinek aki szembe jön vele, és legalább 18 éves koráig ne igyon annyit, hogy hót részeg legyen. Mondom ezt úgy, hogy magam is fiatal vagyok, és pont azért tenném ezt, és lennék ilyen drasztikus, mert az unokatestvérem is így kezdte. Utána kimaradt az iskolából, és 16 évesen szült egy gyereket. Látva ezt a helyzetet, még ha engem tartana a világ legrosszabb anyjának is, akkor is megakadályoznám, hogy tönkretegye magát.
2016. okt. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Anonymus1986 válasza:
47%

Én úgy hallottam, hogy ilyen 1995-ös születésüeknél az a divat, hogy iszunk hányunk és ba...unk.

És ezt eljátszák minden héten addig amig rá nem jön hogy ezt mi a francért csinálta, nincsen családja mármint gyereke ,elmult már 30 éves társat keresni esélytelen már...pffff szar az a generáció.

De csak pozitivan a 1986-osok királyak ;)

2016. okt. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, azzal remélem tisztában vagy, hogy a 95-ben született "gyerekek" már 20-21 évesek, nem 14...
2016. okt. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ééés? Szerinted ez normális?!
2017. ápr. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!