Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit szólnátok ha a...

Szülők! Ti mit szólnátok ha a 19-20 éves lányotok egy 10 évvel idősebb férfivel randizna, akit a netről ismert meg?

Figyelt kérdés

2016. okt. 10. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Felnőtt ember, azt csinál, amit akar.
2016. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Van ízlése az biztos, párom 34 én 21 vagyok :)
2016. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Hát!

Nincs ezzel semmi gond köztünk 12 év van.

Am ez a korkülönbség nem tűnik komolynak mert a gyereked még vagy túl fiatal vagy a férfi elvezi hogy fiatal barátnője van.

Ezzel annyi szokott a gond lenni, hogy az idősebbek jobban tudják az ujjuk köré csavarni a lanyokat es sok lány nagyot szokott csalódni. Persze van kivétel.

Hagyj időt ennek a dolognak ha mindkét fél részéről komoly vagy komolyodik a dolog fogadd el mert sokat tanulhatnak egymastól.

2016. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd kiforrja magát a dolog...

Bármit is szólsz rossz vége lehet. Egy 20 éves nem szereti ha beleszólnak a "magánéletében"


Én pont ennyi voltam mikor megismerkedtem a férjemmel aki 12 évvel idősebb nálam 😉

A netes dolog aggasztóbb, de nem feltétlenül perverz disznó az összes neten ismerkedő pasas. Hülyékkel bárhol összefut az ember....

Ha nem normàlis a pasi a lányod úgy is belátja majd. Nem kell jó pofàt vágni hozzá, de ismerd még. Adj neki esélyt

2016. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 vagyok. A parom 31. 19 voltam mikor egy randis oldalon megismerkedtünk. Én világ életemben nyugis voltam, sosem izgatott, hogy csak legyen valakim, vagy a lerészegedes meg hasonlok. Ne érts félre, szeretek bulizni és összeülni a haverokkal. Párom pedig nagyon későn erő volt, 20-as éveit csajozassal es bulizással töltötte, aztan 28 évesen megunta es ugy döntött elköltözik a haveroktól akiknek meg mindig csak ennyi számít, es megpróbál lecsöndesedni egy kicsit. És attól meg mindig járunk étterembe, kocsmába haverokkal, táncolni, csak mondjuk kéthetente, nem minden nap. Három éve vagyunk egyutt és most várunk az első babára. Mindenben támogat. Annó ösztönzött, hogy tanuljak többet(es meg most is), hogy kövessem az almaimat. Mellesleg mivel ő sokat megélt és rengeteg kapcsolata van, nagyon türelmes, máshogy áll a dolgokhoz, mint a korombeli fiúk.
2016. okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*rengeteg kapcsolata volt
2016. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Nemes Zoltán ***** válasza:

Semmit.

Jobban jársz.

2016. okt. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kerekx válasza:
100%
En nagyjabol lanyod korabeli vagyok Apam 20 evvel idosebb anyamnal de tanitani lehetne ahogy elnek. Pedig nagyapa ki is tagadta ezert anyamat evekig nem beszeltek Anyam megus azt tette amit szive diktalt. Szoval ne ellenkezz
2016. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kerekx válasza:
48%
Apam 21 evvel idosebb anyamnal de tanitani lehetne ahogy elnek. Pedig nagyapa ki is tagadta ezert anyamat evekig nem beszeltek Anyam megis megtette amit szive diktalt. Szoval ne ellenkezz nem az eveken mulik.
2016. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 K...László ***** válasza:
66%
35 éves férfi vagyok. Amikor volt egy 8 évvel fiatalabb barátnőm, a szüleimmel teljesen megromlott a kapcsolatunk. Elront téged ez a lány, komolytalan, rossz társaságba jár, buta és felelőtlen és betegségeket szed össze, átadja neked, iskolázatlan, neked kell eltartanod, egy kullancs ez a lány. Jaj fiam, ugye használtok óvszert? Amikor a szüleimmel találkoztam, csak ezekről tudtak beszélni, ezért inkább nem beszéltünk. Azóta sem beszélünk. Ha lesz gyerekem, én tuti nem izgatnám magam ilyeneken, pláne ha fiam lenne, és pláne, ha 25 éves elmúlt. Kit érdekel, ha füvezik a csaja és 10 évvel fiatalabb? A lényeg, hogy ő ne szokjon rá. Egy jó tanács: ha párt találsz, költözz messze a szülőktől, mert betegesen aggódnak és féltékenyek, és pszichiáter kell nekik, ha azt látják, a gyereküket más valaki elszereti tőlük, aki nekik idegen.
2016. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!