Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányom 15 éves és kérdezi...

Lányom 15 éves és kérdezi tőlem szabad-e egyegyedül áruházba menni, mit válaszoljak erre?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Ezt komolyan kérdezed? Miért ne mehetne egyedül?
2016. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne lenne szabad? Nem kisgyerek már...
2016. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert az én anyám nem nagyon engedi mert nehogy valaki belekössön, pl Örs vezér tér.
2016. okt. 17. 22:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is engedem a gyerekeimet, oktasd ki, mire figyeljen. Ne rabolják ki, ne válaszoljon, ha belekötnek. Épp ideje kicsit elengedni őket. Beszéld meg vele, mikor menjen haza, mennyit költhet, mit vehet, közlekedés stb.
2016. okt. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Elég fura, hogy egy anya nem ismeri annyira a gyerekét, hogy erre nem tudja a valaszt és kérdést ír ki.

Van olyan lány, akinél nem gond és van aki annyira életképtelen még, hogy tuti baj lesz belőle. Két véglet.

Mi nem tudjuk, hogy a te lányod milyen.

2016. okt. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már kisebb korában megtanítottad neki hogy mire vigyázzon, ezeket csak meg kell említeni újra. Ennyi idősen már kell annyi esze legyen hogy el lehessen engedni. Az enyém 10 éves és egyedül jár a suliba és onnan haza, útközben hazafelé a kisboltba is beugrik ha kell neki valami. Nem szabad burokban tartani mert sose áll majd meg a lábán.
2016. okt. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
92%
Szia! Én 12/L vagyok és mindenhova egyedül járok, vásárolni is, de az nem olyan jo egyedul, ezért sokat hívom a barataim is/ ok engem. Mivel nem tudom hogyan kell gyereket nevelni (miért is tudnam:)) ezért gyerek szemmel nézve tanács, h ha egyedul félted akkor a barátaival engedd el. Jo szórakozást a lanyodnak;)
2016. okt. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen már nem gyerek, tud egyedül vásárolni.
2016. okt. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Szia! Én 12/L vagyok és mindenhova egyedül járok, vásárolni is, de az nem olyan jo egyedul, ezért sokat hívom a barataim is/ ok engem. Mivel nem tudom hogyan kell gyereket nevelni (miért is tudnam:)) ezért gyerek szemmel nézve tanács, h ha egyedul félted akkor a barátaival engedd el. Jo szórakozást a lanyodnak;)
2016. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

elég gáz,hogy ez egyáltalán kérdés.

én ötödikes koromtól kezdve egyedül jártam suliba,úgy hogy az egész városon át kellett mennem. igaz nem BP,de megyeszékhely.

szerintem itt az ideje elvágni a köldök zsinórt és kis szabadságot adni neki.

ha neveltétek eddig,akkor remélhetőleg tudja,hogy idegenekkel nem szabad leállni..stb

15 évesen már elég nagy hogy egyedül is vásároljon sztem..

2016. okt. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!