Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok hozzá,...

Szülők! Mit szólnátok hozzá, ha a 14-15 éves gyereketek vizipipát kérne tőletek? Megengednétek neki?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 16:09
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
66%
Én nem vagyok egy maradi anyuka (sőt) de azért egy 14-15 éves gyereknek még bizony nem vennék vizipipát. Abban is ugyanúgy dohány való, és ha kisebb mértékben is, de nagyon káros. Esetleg ha úgy dohányzik, hogy engedve van neki (mármint előttem is) akkor meggondolom, de egyébként nem egy ilyen szó szerint gyereknek való még én úgy gondolom.
2010. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
42%
Nem!!!Ugyan olyan káros mint a cigaretta!!!(vagy még károsabb)......Tőlem is kérte a lányom mondván hogy ez nem káros anyu!!!Aha csak anyu utána nézett így lőttek a vízipipának!!!
2010. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
59%

Ez nem igaz. A vízipipa nem káros annyira, mint a cigi, mert a víz kiszűri a káros cuccot.

Egyik ismerősöm az anyjával vízipipázik (17 éves), persze nem minden nap, de mondjuk havonta. Tök belefér. És így legalább a cigire nem szokik rá.

Inkább vízipipázzon a gyerekem havonta, mint szívjon naponta fél doboz cigit.

2010. ápr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
53%

Mellesleg úgyis megunja.

Én 15 éves korom óta szerettem volna vízipipát, 20 évesen vettem egyet, de már nem kívánom annyira...

2010. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
82%
Tőlem kért a 17 éves, de lebeszéltem. Nem engedem neki.
2010. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
52%
A víz nem szűri meg a káros cuccot!!Ez nem igaz!!!Pont erről írtam egy tanulmányt a diákjaimnak az iskolában hogy azt híresztelik hogy ez milyen jó és hogy nem káros pedíg ez nem igaz!!!
2010. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
84%
Én még csak 30 vagyok, és úgy gondolom, hogy nagyon engedékeny leszek a fiammal kamaszkorában, de erre még én is nemet mondanék... Nem beszélve arról, hogy mi a vizipipából sosem dohányt szívtunk...
2010. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
40%
Sok hülye ember... Káros, nem káros? Egy hivatalos laborvizsgálat sem igazolta még. Mindenki azt írja róla amit gondol... Valahol azt írják nem annyira káros valahol meg fú de... 4 éve próbáltam ki és azóta is szoktam néha-néha de egészséges vagyok mint a makk...
2010. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
63%
Hát inkább vizipipázzon minthogy cigizzen.
2010. ápr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
83%
itt sokan azt írják, hogy inkább vízipipázzon, mint cigizzen... Mégis miért gondoljátok,hogy a kettő kizárja egymást? Mi amikor régebben vizipipáztunk, egytől egyig mindenki cigizett is mellette... sőt, ha rászokik a dohányra a pipából (nem tudom manapság mi a divat, de a vizipipából általában nem is sima dohányt szívnak) akkor sokkal könnyebben rászokik a cigire is.
2010. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!