Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez Ciki? (BlaBlaBlaBla ....

Ez Ciki? (BlaBlaBlaBla . Kenguru Gyakorikerdesek )

Figyelt kérdés
Kollégiumba Járok és Mindig amikor hazajövök péntek este alszom 1 jó nagyot stb és szombaton MINDEN SZOMBATON este kivétel ha ünnep stb Elmegyek a Boltba Veszek 4 zacskó Sajtos Cheetost 2 Üveg Heinekent 0,5DL est és 1 Dvd-t megnézek... Persze 1 mondom csak egyetlen 1 szál cigit is elszívok amikor már úgy érzem sokat ültem 1 helybe kéne mozogni piict kimegyek a teraszra és rágyujtok.. Például 5 hónapja nem vettem cigit és még midenig van kb 4-5 szál.. Hétközben 1 sört nem iszok meg 1 chipset nem eszek meg nem is kivánom semmi Valójában ez a szombati hobbim ez nagyon gáz? / Káros? De ezt se mindig...
2010. ápr. 27. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
szerintem ezzel semmi baj nincs:)csak ne vidd túlzásba:Dde ha csak szombatonként,azzal még nincs gond.
2010. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
áááá se vasárnap hétközbe meg végképp nem..
2010. ápr. 27. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezel semmi baj sincs! Csak próbáld ezt így tartani!
2010. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, szerintem a chips kicsit sok, ha úgy vesszük, havi 16 zacskó, az azért nem kis mennyiség. Én jó, ha havonta max 2-3-t megeszek és lehet még sokat mondtam. Abból ehetnél inkább kevesebbet vagy kevésbé egészségtelent pl. szotyi, tökmagy, földimogyoró.
2010. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát igen a chips evésedet kicsit csökkentsd le,és akkor semmi baj sincs:)
2010. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz. ha neked ez esik jól hát egészségedre:) heti egy alkalommal egy ilyen kis "lazítás" nem probléma:) hány éves vagy amúgy?
2010. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki,meg nem gáz!:D

A chips is,a sör is,a cigi is egészségtelen és minden mennyiségben káros a szervezetedre,de hidd el,amíg nem drogozol,addig nincs akkora baj!Szóval nyugodtan csináld ezt,nekem is vannak és voltak ilyen hobbijaim:P:D

2010. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit se, nekem is ez a hobbim (egyik), de én képernyő nélkül nem tudok élni... Azért kicsit sok lesz a chips, én havi 1-2 zacskót fogyasztok, mert nem eszek folyton chips-et film közbe.(Meg én kólát iszok, és nem cigizek. :P)
2010. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!