Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Függőségi viszony? Mennyire...

Függőségi viszony? Mennyire hasznos a gyakorikerdesek.hu?

Figyelt kérdés

Attól függetlenül, hogy nagyon jónak tartom és kiélhetem segítő szándékomat, azt vettem észre, hogy egyre jobban szenvedek emiatt.

Ugyanis olvasom, hogy terhesség ideje alatt mi mindennek kellene lennie, ami nálam nincs, akkor biztos baj van... gondolván.

A teherbeesés linkről átkerültem ide, ahol már annyira letargiába estem, saját szerencsétlenségemen kívül olvasott balsors történetektől és rossz tapasztalatokról.

Itt pedig mindig azt figyelem önkéntelenül is, hogy kinél hogy zajlik a terhesség.

Azt hiszem abba kellene hagynom az olvasgatást, mert már rémálom...


Nekem miért nincs pld. sok váladékom, miért nincsenek nagy tüneteim stb. Állandó kérdéseket tehetnék fel.

Szörnyűvé teszem a várandósság idejét, pedig még nagyon az elején vagyok.


Hogy kontrolláljátok?


2009. júl. 4. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az elején paprikásan jártam fel-le a szobában , ha valamilyen egetrengető baromságot megláttam válaszként 100%-ra felpontozva, vagy a terhességi jelek "kötelező" megjelenéseit olvastam folyamatosan. Írogattam cáfolatokat , vagy kommenteket, kisebb-nagyobb eredménnyel; mostmár csak jókat mosolygok rajtuk, mert rájöttem az egész nem ér ennyit. Van a való élet, ez meg egy szórakozás nekem; Te is fogd fel így :DDD

2009. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Le kellene szoknom... Inkább! :-)
2009. júl. 4. 13:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. Te tudod. Bár hangsúlyozom , nekem ez már "szórakozás"; már a "ha nem azt írod, amit várok, le vagy ejtve" típusú kérdéseket jó előre kiszúrom; amik érdekelnek, azokra pedig értelmesen válaszolok, ennyi. Már megérte beírnod látod a kérdést, mert jónak találtam :DDD
2009. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:-)

Jó, és miért nincs annyi terhességi hüvelyi váladékom mint itt a nagy átlagnak? Nem akarok minden apró kérdést feltenni, de még az orvosok is mind mást válaszolnak bizonyos kérdésekre...

2009. júl. 4. 13:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki! :) Nekem majdnem végig hüvelyfolyásom volt, kúpot kellett használnom. Nem mindenkinél jön elő a bővebb hüvelyváladék; és ettől függetlenül teljesen jól zajlik minden. Másik ilyen: szinte végig kemény volt a pocim; nézegette a védőnő, hogy mitől ilyen kemény; minden eredményem biztosan jó?Emiatt nem is paráztam, érzetem, hogy belül minden oké. És igen, egészséges kisbabát szültem :D
2009. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!


jó kérdés, mintha csak én tettem volna fel.

Én már nem tudom hogyan kerültem erre az oldalra, de az biztos, hogy még terhes voltam.

na hogy a váladék kérdésre válaszoljak:) : az első terhességemnél nagyon sok volt és szinte végig, a második terhességemnél viszont egyáltalán nem:) ez miatt tényleg nem kell aggódnod.

Azt már megtanultam, hogy igaz hogy elolvasom a kérdéseket és válaszokat, sőt én is szoktam kérdéseket feltenni, de minden ember más, így két egyforma baba sincs, két egyforma terhesség sincs és két egyforma eset sincs, úgyhogy érdekességnek jó olvasgatni.

:)

élvezd a babavárás minden pillanatát és csak a jóra gondolj!:)

egy hat éves és egy egy éves kisfiú anyuja

2009. júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Amikor nem volt internet,nem tudtam mi az az AFP.,mi is pontosan a Down kor meg a bolcsohalal es sokkal boldogabb kismama voltam.Nem szedtem magneziumot es valoszinuleg ezert nem is kemenyedett a hasam,a laboreredmenyeim allandoan rosszak voltak igy utolag visszagondolva(verszegeny meg szinte alultaplalt voltam )megsem szedtem Elevitet mert nem ajanlotta az orvos.Nem tudtam hogy kinyilhat a mehszaj es a joslofajasoktol sem ilyedtem meg de a baba mozgasait sem szamoltam.Most meg mindent elkovetek hogy minnel idegesebb legyek es ebben kozrejatszik a Gyakori is...
2009. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem én is ilyesmiben szenvedek. Tényleg, mint valami függőség. Most már rám a többi kategória is vonatkozik, szoptatás és babák, mert 1 hónapos a picim. És néha ahelyett, hogy megkérdezném a védőnőt, vagy az ösztöneimre hallgatnék, inkább felteszek egy kérdést. Pl miért nem alussza át az éjszakát? kevés a tejem? mi ez az újfajta sírás? stb, de valószínű, hogy mindenki mást fog írni, mert minden baba más és nálad ugyanígy, minden terhesség más. De mégis valahol kielégítő, mikor senki nincs itthon rajtam kívül, kell hogy megosszam valakivel az éppen felmerülő problémát.

Na én ezért járok ide. Meg azért, hogy válaszoljak terhesség és szülés témakörben. Szeretem olvasgatni mások történeteit. De félek én is függő lettem.

2009. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

Szia!A legjobb,amit tehetsz,hogy nem látogatsz ide többé.Hidd el,csak felkavar az egész,tapasztalat.Az itt folyó eszmecserék 90%-ban haszontalanok,hiszen mindannyian mások vagyunk...Hogyan is lehetne mindenki egyforma,minden babavárás ugyan olyan?!Hasonlítgatunk,kombinálunk....áh,nem jó ez!Anno én is idekeveredtem,aztán végig aggódtam a terhességet,sírtam,stresszeltem.Sok dologgal szembesültem,amiről korábban nem is találkoztam és ezek mind negatív dolgok voltak!

Az orvosom csak annyit fűzött hozzá egy ezzel kapcsolatos beszélgetésünkhöz,hogy "ne csináljon úgy,mintha nem tudná,milyen káros ennyi nő egy helyen..."

Igaza volt,a sok libus szereti egymást ijsztgetni,szeret locsogni-fecsegni és ennek nem lesz jó vége!

Látod,máris kattog az agyad,hogy "Úristen,miért nincs folyásom....?" Holott nincs az előírva sehol,hogy kötelező tünet....Egyik kismama váltig állítja,hogy "de igen" na és itt kezdődnek a problémák....

2009. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Itt az emberek nem a segítő szándékukat élik ki hanem az agresszivitásukat.
2009. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!