Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vegyünk neki karácsonyra?

Mit vegyünk neki karácsonyra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy kis segítség kéne mit vegyünk olyan 13 éves fiúnak akinek mindene megvan. Legújabb telefon, xbox, laptop, lcd tv, tablet. Szóval tényleg mindene van. Ötletet szeretnék, minek örülne??

2016. nov. 9. 11:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Kerdezd meg tole h mi kellene. Bar ha nem kapna meg mindent egybol akkor nem jarnatok igy.
2016. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
közös program?
2016. nov. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

Bicikli, gördeszka

Fényképezőgép, nyomtató

xbox-hoz játék

Ruha, cipő, táska

2016. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

13 éves fiam van, minden műszaki cikk megvan neki.

Idén 100 euró értékben töltünk fel pénzt az egyik játékára. Ezen kívül kap majd könyveket, ruhát.

Nagyon szeretti még a Legot is, ezen is gondolkozunk még.

2016. nov. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
Élmény? 13 évesen nem olyan kicsi, tehát ha kap egy prospektust v tanúsítványt, h mehet mondjuk bobozni, kalandparkba, mittudomén (nem tom ekkora fiúk milyen programokat szeretnek, szal a hasamra ütöttem), biztos nem fog sírni, h nem kapott játékot a fa alá
2016. nov. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
46%
Én valami szabadban űzhető játékszert adnék neki, vagy valami olyan utalványt ami arra szól (kalandpark, sítúra, vízitúra - családdal vagy barátokkal együtt lehetne ilyet pl.) Nekem nem tetszene, ha a 13 éves fiam egész nap a kütyük előtt ülne, fiatal a szabadban kéne többet mozogni nem a kütyükkel foglalkozni. Ha még is benn ülős lenne, akkor inkább könyvet vennék neki.
2016. nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Az a baj, hogy ő a párom fia és nálunk él, az anyja meg külföldön dolgozik és tőle kap meg ilyeneket. Tavaly tőlünk egy elég drága biciklit kapott (nagyon szerette volna, ezért összegyűjtöttünk rá), az anyja akkor vette az xboxot. Hát mondanom sem kell, hogy az xbox jobban bejött neki. A biciklit ha kétszer használta. Az élmény jó ötlet, de nehéz őt bárhová is elvinni. Kb. 10 percre lakunk a pizzázotól, rendelni kellett mert ő nem akar gyalogolni.
2016. nov. 9. 12:33
 8/25 A kérdező kommentje:
Amúgy megkérdeztük, többször is. Mindig az a válasz, hogy nem tudom.
2016. nov. 9. 12:34
 9/25 Snorri ***** válasza:
17%
Én első körben elvinném őt mondjuk karácsonyi ételosztásra, hogy lássa, mennyire szerencsés helyzetben van. Nem rosszból, nem támadásból, de komolyan gondoltam. Nekünk is van egy fiúnk, lehet egyke marad. Mindent megkap ésszerű kereteken belül, de én nagyon fontosnak tartom, hogy helyes értékrendje legyen, és mindig segítse a rászorulót, gyengébbet, és tudja, hogy ezek az anyagi dolgok mennyire nem fontosak, és bizony mulandóak.
2016. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
31%
sajnos azt kell mondjam nagyon el van rontva a nevelés hogy a gyereknek csak a drága műszaki cikkek jelentik az értéket :D
2016. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!