Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 10 éves kislánynak milyen...

Egy 10 éves kislánynak milyen ajándékot vegyünk karácsonyra?

Figyelt kérdés

A férjem elöző házasságából született lányáról van szó. A kislánynak mindene meg van, értsd telefon, tablet, elektromos fogkefe. Ezeket csak azért írom le, mert nekem egyidős vele a fiam és ő pl. most telefont kap. A kisebbek elektromos fogkefét, mert nekik még nincs.

Az anyukával beszéltem, azt mondta megbeszélték..játékot nem, most szülinapjára egy halom ruhát kapott. Gondolom karácsonyra is ez lesz.

Teljes a tanácstalanság...légyszi segítsetek.


2015. nov. 23. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez is van neki, csak tippek: tv-re, számítógépre csatlakoztatható táncszőnyeg, jégkorcsolya, esetleg egy klassz hátizsák.
2015. nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nintendo Wii?

Az viszont fura, hogy a többi gyerek fogkefét kap karácsonyra. Szerintem az nem ajándék.

2015. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

10 évnál fiatalabb gyerekeknek elektromos fogkefe karácsonyra? De nagy lesz az öröm, istenem... 19 éves vagyok, most sem örülnék elektromos fogkefének karácsonyra. Van itthon,de én sose használom, nekem sokkal jobb a rendes hagyományos. És semmi baja egy fogamnak sem.

Szerintem sokkal praktikusabb lenne valami hobbijához vagy érdeklődési köréhez kapcsolódó értelmes ajándék. Pl karkötő készítő akármi, gyurma fagyiforgatag, lovagláshoz pálca, stb.

2015. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Elektromos fogkefe??? :D Ezen jót mosolyogtam, ne haragudj.

De amúgy egy kiskutya, cica esetleg? Persze csak ha az anyukája is beleegyezik.

2015. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Miért, az én 10 éves lányom is elektromos fogkefét kért karácsonya. :D A 6 éves meg porszívót. :D (Persze játékokat is, de ezek überelnek mindent.)
2015. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem gondoltam volna, hogy elektromos fogkefe lesz a legnagyobb gond...természetesen kapnak mást is, játékot. Társast, hatalmas ceruzakészletet, görkorcsolyát..stb.

Visszatérve a kislányhoz...kutyusa van, táncszőnyege van. Ma pl. azt mesélte a kislányom, hogy bármit mondd neki, bármilyen játékot neki az van...:-( Társast hiába veszek, az anyukája és pasija úgysem ül le vele...rengeteget kell neki olvasni, amit nem nagyon szeret,a köny is kilőve. Még talán a kirakó jutott eszembe, gyerekparfüm, meg esetleg ágynemű..nézzük a haszonos oldalát is. Szerintetek?

2015. nov. 23. 22:38
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Frozen rajongó? Mert akkor egy Elsa-Anna ágyneműhuzat nagyin jó választás lenne. Hercegnős, csajos, szerintem tuti nyerő. Én 19 éves fejjel is örülnék neki. :D
2015. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm kislánya is 10 éves. Tőlem idén sminkkészletet kap. Na nem szemceruzát meg vörös rúzst.... Halvány szájfényt, szemhéjfényt, színtelen szempillaspirált. De ő szereti az ilyeneket. A szüleitől Very Bella körömstúdiót szeretne.
2015. nov. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Puzzle? Annyi gyönyörűbbnél gyönyörűbb puzzle van. Az én lányaim nagyon oda vannak értük. 3000-5000 darabosakat simán kiraknak.
2015. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 10 évesen nagyon örültem a LEGO-nak, ami manapság nagyon jó, és változatos. Esetleg valami nagyon szép zsírkrétát, vagy aszfalt krétát.

2015. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!