Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem lesz ciki így suliba...

Nem lesz ciki így suliba menni fiú létemre?

Figyelt kérdés

Szóval eltört a lábam és begipszelték. Pénteken kaptam járógipszet. Csak az a problémám, hogy a lábujjaim elöl kint vannak a gipszből és ez nagyon zavar engem. Nyáron sem megyek ki utcára papucsban vagy szandálbn (csak strandon vagyok mezítláb). Próbáltam egy nagy zoknit húzni a gipsz elejére, de akkor meg 10perc után totál beizzad az egész lábam a gipsz alatt és iszonyúan viszketni kezd, nem bírom.


De így meg tök égőnek tűnik suliba menni, mindenki a lábamat fogja bámulni.


A kezem már 2x volt gipszben, az tök menő volt suliban is, de ez a lábgipsz most nagyon zavar.


Szerintetek?



2016. nov. 20. 12:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Hát sztem a gipszed fogják nézni és nem a lábujjaid és sztem nem gáz, de nehogy ezen aggódj, hogy kint van a lábujjad, mert az olyan lányos hiszti. Örülj, hogy gyógyulsz aztán kész.
2016. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem ciki lesz, hanem fagyos így utcára menni.

Lehet kapni gipsztakarót gyógyászati segédeszköz boltban, de a zoknis megoldás is jó, ha levágod egynek a végét ès nem az egészre húzod.

2016. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Le fog fagyni a labujjad :)

Probald azt hogy veszel feher gezt ( patikaban ) es betekered , az olyan lesz mint a zokni , de nem izzad be, jol szellozik

2016. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Csak akkor ciki, ha egyébként lakkozod a lábkörmeid. :D

A kutyát nem érdekli a másik lábujja, hidd el!

2016. nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 babyboom567 ***** válasza:
97%
szerintem muszáj lesz zoknit húznod, mivel tél van.
2016. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Mindjárt itt a tél, inkább a hideggel lesz baj.
2016. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát ez meg a másik baj.
2016. nov. 20. 12:47
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg fáslit rátekerni? Bár az meg elcsúszhat. Valami viszont mindenképp kell, rohadt hideg lesz így suliba menni. Esetleg valami harisnyafélének (nem a legvékonyabb nejlonra, hanem valami többdenesre gondoltam) levágni egy részét és ráhúzni? Nem olyan vastag, mint egy zoni. kérdezd meg anyukádat, milyen harisnyát tudna javasolni.
2016. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Mindenki azt fogja kérdezni, hogy hogyan törted el a lábad és nem a zoknidat vagy a lábujjaidat röhögni.
2016. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni a lábujjad. De valamit úgyis találnod kell amit rá mert hideg van, és a vérkeringés sem lesz benne az igazi szóval nem árt melegen tartani.
2016. nov. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!