Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, ha lány létemre férficip...

Ciki, ha lány létemre férficipőt veszek?

Figyelt kérdés

[link] Ezt néztem ki, nőiben sehol nem találok, pedig már vagy 5 oldalt végignéztem.


Anya azt mondja, hogy gáz, ha férficipőt veszek, de nekem nagyon tetszik...

Szerintetek?


2016. okt. 31. 18:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
7%

igen gáz, nem igaz, hogy nem találsz egy cipőt a női részlegen!!


ide is ideírom, ahogy egyszer egy pasi kérdése alá is írtam:

egyre jobban érvényes az a mondás, hogy a pasik egyre jobban nőiesednek, a nők pedig egyre jobban férfiasodnak!


a te kérdésed is alátámasztja ennek az állításnak az igazát!

2016. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
80%
Én is férfi cipőt hordok lány létemre. Engen nem érdekel hogy női e vagy férfi, amelyik jobban tetszik azt veszem meg.
2016. okt. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
inkább az a gáz, hogy 45 ezret kifizetnél ezért borzalomért.
2016. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Az elsővel ne foglalkozz, mindig nyomatja a hülyeségeit. Nem gáz, olyan cipőt veszel fel amilyet szeretnél.
2016. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Edzőcipőnél teljesen mindegy (ha széltében is jó). De ez a konkrét cipő iszonyat csúnya.
2016. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
12%

#4

az, ami számodra h..lyeség, az korántsem biztos, hogy más is így vélekedik erről

ez csak a te szubjektív véleményed!! :P


akkor következőleg majd az se lesz gáz szerinted, ha egy pasi (aki nem skót nemzetiségű) majd szoknyában fog megjelenni az utcán?


azért találták fel a külön női és férfi szekciókat, hogy mindenki megtalálja a maga számára a megfelelőt!

ne röhögtess már, hogy valaki nem talál a saját maga nemének készített kiegészítők és felszerelések közül legalább egyet magának?! :D annyi választék van ma már.


nincs valami hajlamod esetleg? :D

2016. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
12%

ui.: csak néhány cikk az állításom igazolására:


elférfiasodott nőkre:

[link]

[link]

[link]

[link]


elnőiesedett férfiakra:

[link]

[link]

[link]


nem én találtam ki, úgyhogy légyszi, legalább ne szólj be, oké?

2016. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12%

Ne csinalj mar bohocot Magadbol kerdezo!!!


Konyorgom! Nem hiszem el hogy noi cipok kozott nincs olyan ami tetszene!!!


Ur isten ! Komolyan...

2016. okt. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
63%

Pont ezt a cipőt vettem meg múlt héten én is. :D

Pedig egy 17 éves lány vagyok...


Ez nem azt jelenti, hogy ne lennék nőies, mert simán felveszem a miniruhát magassarkúval esténként. De kellenek kényelmes cipők is a laza napokhoz és a Tubular egy álom ebben a kategóriában. Én imádom. Cipőmániás vagyok, egy fal tele van velük, plusz egy fél szekrény, de kb. ez a legkényelmesebb cipellőm.


Szerintem nem gáz, ha megveszed, a kutya sem tudja majd, hogy ez nem női cipő. Bár én inkább uniszexnek mondanám, 2 barátnőmnek is ilyen van.

2016. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
35%

Érdekes, aki azt írta hogy gáz a másik nem ruháit, kiegészítőit hordani, azok lelettek pontozva a pitsába:D

Én is azt mondom hogy ciki lány létedre férfi cipőt felvenni. Ugyanúgy gáz ha egy pasi női ruhát vesz fel.

Igazat adok annak, aki azt írta, hogy nem véletlen van női és férfi szekció;) Lelehet pontozni csak mert nem egyezik valakivel a véleményem, pont nem érdekel. Attól még így gondolom.

2016. nov. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!