Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » SEGÍTSÉG! MIt tegyek, hogy...

SEGÍTSÉG! MIt tegyek, hogy viseljem ezt el?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon nem szeretek iskolába járni,nem a tanulás miatt, hanem az osztály miatt, annyira utálom őket. Én próbálok mindig kedves lenni nem csinálni semmit,de nem hagynak békén. A lányok leginkább állandóan kibeszélnek, múlt héten is nagyon csúnya dolgot csináltak, egyszerűen borzalmas é soha nem húzom fel magam mindig kedves vagyok,de ők olyan ellenségesek, mikor nem is ismernek igazán. És még van egy évem velük. Ok nélkül utálnak. Van pár baratom,de akkor is. Már négy éve van ez, de még mindig van egy év. :( Mikor rám néznek látom, azokat a pillantásokat, meg amilyen fejeket vágnak.
2016. nov. 23. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
több egót neked
2016. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig kibírtad,akkor azt az egy évet már féllábon is. Szrd le őket. Ne hagyd magad kihozni a sodrodból.
2016. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem tudom mi az oka es ezert zavar.
2016. nov. 23. 19:46
 4/9 partizana ***** válasza:
Ha van barátod és őt nem bántják biztosan segít kideríteni mi az oka.
2016. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Sorstárs!

velem is tök ugyanez van és őszintén nem tudom mit lehet csinálni mert nalunk még az ofő is védi őket mert nálunk tanít az anyja. Esetleg iskolaváltás? Én 6 osztályosba akarok menni emiatt. Vagy most azt probáljuk hogy beszélunk tanárokkal akik nincsenek jóban az anyjával hogy segítsenek .és akik azt mondják hogy ne foglalkozz vele az soha nem volt ilyen helyzetben mert aki volt az tudja hogy ezt nem lehet. Velem egyébkent kb 6 éve ( első óta ) csinaljak ok nelkul.12/L

2016. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
olyanokat mondanak, rolam, hogy en egy elkenyezetett buta,tudjatok mi vagyok,csak nem akarom leirni ok, hogy fogalmaztak vagyok es ezert utalnak. Majd megnezik mi lesz vele, ,ha a szuleim nem elnek majd..stb Pedig semmi okot nem adtam erre. Meg ok nem ertik, hogy en, hogy tetszhetek en barkinek is.,ezt is mondtak.stb Mikor soha egy rossz szot nem szoltam nekik.
2016. nov. 24. 18:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet itt az ideje annak, hogy rossz szót szólj nekik. Ha senki nem állítja meg őket, nem is fognak megállni. Ha senki nem világosítja fel őket, hogy idióta csitrik, senki nem fogja elmondani nekik. Bízz magadban, tudom, hogy nem akarsz konfliktust, de muszáj a sarkadra állnod, mert akit gyengének látnak, azt gyengeként is fogják kezelni.
2016. nov. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad van,de ha barmit mondanek mennek at osztalyfonokhou,egyszer elmentem egy utolsó óráról.ami tesi volt es rohantak is bekopni az tanaroknak.
2016. nov. 25. 13:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Az óra korai elhagyása rátartozik az iskolára, az viszont hogy a diákok mit beszélnek egymással nem igazán érinti meg őket. Ha meg mégis elkezdenek neki rinyálni, állj ki magadért előtte te is. Nem hiszem, hogy ha ilyen bagatelizált baromsággal meghallgatja őket akkor téged nem hallgatna meg.
2016. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!