Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szòlnátok ha kiderüln...

Mit szòlnátok ha kiderülne, hogy elcserélt gyerekek vagytok? Vagy ha a gyereketekről derül ki, hogy születésénél elcserélték?

Figyelt kérdés

Hangsùlyozom, hogy ez csak egy kèrdès, nem törtènt meg velem.

Szòval mit csinàlnàtok? Kort ìrjatok :)



#gyerek #csere #elcserèlt gyerek
2016. nov. 23. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Ha engem cseréltek volna el akkor semmit, mert nincs jelentősége.


A gyerekemet még tuti nem cserélték el.

2016. nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Semmit. Nem azért szerettek /szeretnek a szüleim évtizedek óta, mert az ő DNS-uket hordom és én sem azért szeretem a saját gyerekemet. Marhára nem érdekel, hogy genetikailag az enyém e.
2016. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem konkrétan semmi nem változna. A szüleim neveltek fel, ők cserélték a szros pelenkámat, úgyhogy még ha genetikailag nem is lennének a szüleim, érzelmileg mindenképp őket tekinteném annak. Esetleg kicsit furdalna a kíváncsiság, hogy mint külsőleg mint jellemilegennyire hasonlítok a biológia szüleimre. Bár ez nálam kicsit érdekes lenne, mert az arcom teljesen olyan mint az anyukámé, de a kérdés nyilván nem erre vonatkozik, úgyhogy tekintsünk el ettől. (plusz mindig is érdekelt, hogy a jellem örökölt vagy belénk nevelt dolog és így többet tudnék meg erről)

Remélem segítettem :) 13/l

2016. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Ha engem cseréltek volna el, akkor szeretném megismerni a vér szerinti szüleimet is. De tuti nem cseréltek el, tiszta apám vagyok.

Ha a gyerekem cserélték volna el, a sajátomat akarnám vissza.

Persze nem mindegy, hogy 1 hét után veszi észre az ember, vagy 10 év után, hiszem hosszú idő után a másik gyereket is sajátjaként szereti, és a gyerek is szülőjét.

2016. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Megtört sziveket nézel?? :)

Ritka az ilyen,de szerintem maradna minden ugy ahogy évekig.

2016. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat!

Nem megtört szìveket, elcserèlt lànyokat :D

2016. nov. 23. 19:31
 7/14 anonim ***** válasza:

Érdekes lenne,én pl láttam mindkét lányomat,rámtették.

Aki nevel az a szülő számomra.

2016. nov. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
A legtöbben azt ìrták semmit nem lényeg.Ez akkora baromság.Azért megnézném kinek hogy állna a szája ha kiderülne a szüleiről,hogy nem vér szerinti.Az ok,hogy saját szüleidként szereted őket,de tuti padlóra vágna,mert azért csak elgondolkoznék hogy kik az igaziak,hogy nézhetnek ki..velük milyen életem lett volna...stb.Ez egy olyan dolog ami mindenkit megviselne lelkileg ,nem kicsit!!Ha meg a saját gyerekemet cserélnék el és ne adj Isten nem vettem volna éazre rajta hogy nem az enyém,meg keresném aki elcserélte és megölném.Ezzel konkrétan tönkre tetté nem egy ember életét!
2016. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsiiii :)

Engem szemèly szerint megviselne, persze a szüleimet akkor is a szüleimnek tekintenèm, hisz ők neveltek stb de biztos kìvàncsi lennèk a vèrszerintiekre is. De biztos vagyok benne, hogy az egèsz csalàdot megviselnè, ès sokat agyalnèk azon vajon a szüleim mikènt viszonyulnak a vèrszerinti lànyukhoz. Az biztos, hogy egy ilyen utàn megvàltozna minden :D

Ha a gyerekemet cserèlnèk el, hmmm...azt inkàbb hagyjuk! Felnevelsz egy gyereket kötődsz hozzà aztàn kiderül, hogy nem a sajàtod. Fura lenne a vèrszerintivel talàlkozni. A legnagyobb baj akkor lenne, ha mondjuk nem egy rendes csalàdhoz került :S

Na de ezen sokat lehet logikàzni...:)

2016. nov. 24. 16:23
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem a Elcserélt lányok lett volna a tippem. :D Nagyon régóta nézem már, nem tudom mikor lesz végre új rész. :(


Egyébként a "semmit" válaszokat elég túlzásnak érzem. Persze nagyon szépen hangzik, csak nem hihető. Azért ez nem egy kis dolog, ha ilyet megtudnék, biztosan nagyon ki lennék rajta akadva, az első szerintem az lenne, hogy neten lenyomoznám a vér szerinti családomat, és a lányt, akit elcseréltek velem. Ezután szerintem megpróbálnék velük kapcsolatba kerülni, de persze továbbra is azokat tekinteném szüleimnek, akik felneveltek.

19

2016. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!