Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miert hordanak ilyenkor...

Miert hordanak ilyenkor harisnyat?

Figyelt kérdés
Tegnap atjottek a fiam baratai. Futes van nalunk, ezert levettek a nadragjukat, es harisnya volt rajtuk. Azt hittem azt csak telen hordjak a minuszokban. Amugy 11 evesek.

2016. okt. 12. 08:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Biztis vékony harisnya.
2016. okt. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Nehezen hiszem el, hogy a mai 11 eves fiuk harisnyat hordanak.
2016. okt. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
A kérdés nem az, hogy ilyenkor miért hordanak harisnyát, hanem hogy fiúk miért hordanak harisnyát. Biztos túl régi kiadás vagyok. Eddig is furcsálltam, hogy a lányokban több férfiasság van, mint a fiúkban, és az a menő, aki úgy néz ki mint egy TBC-s traszszexuális, de a harisnyanadrágról eddig nem tudtam. Jobb volt.
2016. okt. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Egyszeru fiu harisnya volt, nem kell noies dolgokra gondolni :-) Csak meg lepett, mert nekunk ilyen idoben meg korai lenne.
2016. okt. 12. 08:41
 5/19 A kérdező kommentje:
Meglepett*
2016. okt. 12. 08:41
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

Nezd, en harisnyaparti vagyok amugy, nem erdekel, ki szolja le, mert eleg a vastag nadrag, stb. Olvastam mar itt eleg ilyen velemenyt.

A fiam het eves korig vette fel a harisnyat.

Most 8, ha suliban nem is, de hidegben, szunetben meg talan felveszi.

De felsoben?

Egy korabbi valaszolo.

2016. okt. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Nevezzük nevén jégeralsó!

Csak a vékony fajta.

Puff na.

2016. okt. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Én is hordok 1 hete harisnyát a nadrág alatt és a 2 éves fiamra is adok ha megyünk valahova. Hideg van a buszon is és az utcán is, minek fagyoskodjunk? Nehogy avval jöjjön valaki hogy "mit adsz majd rá -10fokban" mert magamhoz nyúlok..... nyilván vastagabban öltöztetem, téliesebb kabát, overál, sál. Ha nagyobb lesz akkor a harisnyát felváltja a jégeralsó. Szerintem az a gáz hogy a mai világban az ilyesmi ciki. Aki fázós az vegye csak fel. Kamaszlány koromban egy darabig majmolni akartam a népszerű osztálytársnőimet akik nem hordtak harisnyát, sőt jó rövid kabátjuk volt amiből kivillant a derekuk is. Hamar rájöttem hogy fázni rosszabb és azóta nagy ívből leszarom ki mit gondol.
2016. okt. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

gondolom anyukájuk aggódott hogy fáznak..

Lehet hogy jövőre már nem veszik fel mert cikinek tartják.. :D

2016. okt. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy a szülők nem tudták, hogy kint vagy bent fognak nálatok játszani, és a biztonság kedvéért felvetették velük. Mert, ha van kertetek, simán kimenetnek, és akkor ne fázzanak.


Én mindig is utáltam pl. leülni a hideg székre a BKV-n, ha nem volt rajtam harisnya. Mindig is fázós voltam, és nem a legjobb dolog, ha az ember felfázik, bármilyen korú is legyen. Szerintem ezt a kisfiúk esetében is így van.

Persze, egy 11 éves már el tudja dönteni, hogy fázik-e és felvesz-e harisnyát/jégeralsót/bármit a nadrág alá.

Pl. én a fiamra mindenképp adnék, ha pl. a hóba mennének ki játszani, vagy amikor télen erdőt járunk. Ott kell. Még a vadászok is felveszik.

2016. okt. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!