Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mennyit koltotok egy 14...

Ti mennyit koltotok egy 14 eves lanyra árkádban? Mit vesztek neki?

Figyelt kérdés
Cipot inkabb netrol vagy onnan vesztek?
2016. nov. 26. 19:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szerintem kalkuláld ki a ruhapénzét, mennyi lehet az éves kerete. Beszéljétek meg előre, hogy ez nem fog nőni. Te segítség képpen a felét magad akarod eldönteni, hogy mire költse, ha okosan dönt, jövőre kalkulálhat egyedül az egésszel. De ha elköltötte akkor a szakadt gatyát is foltozhatja.

Esetleg kaphatja havi bontásban "utalványon" és ha kinézett valamit, az utalvány erejéig fizeted.

Plusz megtanítanám neki, hogy a tiszta, szép alsónemű alapabb egy igazi nőnek, mit ami fölötte van. (öltözőben nagyon ciki tud lenni a rongyos, beszürkült cucc)

2016. nov. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
hát ha évente mentek akkor olyan 120000-130000 ezer forint az én lányom most kapott 50000ft os bakancsot 20000ft os nadrágot és 40000ft cipőt és ha megkérdezhetném mért sok egy 14 évesre 80-90 ezer forint
2016. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én őszinte leszek, nem értem miért vesz valak iegy növésben lévő kamasznak 30-40-50 ezres ruhákat, a legdrágább ruhadarabom egy 40k-s kabát amit születésnapomra vettem de már annál is szívtam a fogam hogy drága (mondjuk jól is néz ki) de nadrágra hülye lennék 20 ropit kidobni, ugyanúgy elnyúlik, elkopik, inkább megvárom hogy pl a Mangóba legyen 50%os nadrág akció és veszek pár farmert 5-6 ezerért. Cipőnek meg 5000-ért vettem egy csajtól bőrbakancsot, 1 éve szinte minden nap azt hordom, csak azért megy szét a külső része mert ezeket 2 hetente ápolni kell én meg egy év alatt ha 2x lesikáltam szóval ez az én saram

Amúgy az ilyen nagybevásárlásokat érdemes akciós szezonban megcsinálni.

A conversről én még jót nem hallottam, csak azt hogy árához képest semmi, inkább vegyél neki egy jó minőségűt.

2016. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hadaban vasarolunk, esetleg H&M. Havonta, kethavonta, ahogy kijon a lepes. 10-15 ezer Ft korul. Cipo, bakancs Deichmann.
2016. nov. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
18%
hogy mért veszünk egy növésben lévő gyereknek ilyen drága dolgokat? mert nem akarom kínai szarokba jártatni ezért.
2016. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: taníts még! Eddig nem tudtam h egy növekedésben lévő gyerek csak akkor lehet egészséges ha 50 ezer Ft-os cipőt hord :-))))

EGy növekedésben lévő gyereknek pont hogy nem éri meg 50 ezer forintos cipőt venni, mert egy év alatt kinövi. De egyébként is felesleges. Nekem semmivel sem ér többet egy cipő csak azért mert elmondhatom h ez tök márkás, 50 ezer volt. Ez csak külsőség, ezzel lehet villogni a szomszéd előtt, de nem ez a fontos az életben. Persze ahol a fán is pénz terem ott lehet...

Biztos nem így nyilatkoznál egyébként ha havi nettó 100 ezret keresnél...

2016. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolso valaszolo, itt sokan kamuznak, nyugi;)

20.000 Ft-os nadrag, persze.

2016. nov. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
20 000 ft-os nadrag. Aha ertem. 13 eves lanynak ugy is lehet jo minosegu nadragokat venni hogy nem dobok ki 20 000ft-ot. Lehet azert akciosan is 20 000ft-os gatyat venni. Mindenki annyit fizet erte amennyiert neki megeri. Attol h van rajta egy logo az attol lehet h rosszabb mint a kinai
2016. nov. 29. 15:09
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen itt tényleg bárki bármit leírhat, sokan tényleg kamuznak az összegekkel, persze vannak akik tényleg megtehetik h drága cuccokat vesznek.
2016. nov. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Megtehetik. Minek? Hogy aztan menjen a kukaba? Merthogy szegenyeknek oda nem fogjak adni. Mi mindig odaadjuk a kinott cuccokat
2016. nov. 29. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!