Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem engednek be a...

Miért nem engednek be a plázákban a boltokba bevásárlókocsival még ha kisgyerek ül is benne? A hétvégén nem engedtek be az Árkádban a BRENDON-ba. Meg lehet ezt tiltani? Főleg úgy hogy a kosár üres, csak az 1 éves gyerek ül a "gyerektartóban".

Figyelt kérdés
Megteheti ezt egy bababolt? Lehet, hogy a vásárlók könyvébe kellett volna írnom? Kivizsgálja azt valaki?
2012. márc. 26. 13:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Mit ertesz az alatt, hogy bevasarlokocsi? Olyan, ami pl. Tescoban, auchanban, stb. van? Azert, mert az egy masik aruhaz tulajdona, onnan kivinni nem szabad. Ergo valahonnan elloptad, nem oda valo, nem viheted be. Deminek is vinned? Ha nem ul benne gyerek, akkor sem tolhatod be.
2012. márc. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%

A bevásárlókocsi a tescoba meg az auchanba való, nem mindenféle üzletbe, még ha az a brendon is. Marha nagy kosár, össze-vissza megy a kereke, nem csoda, hogy nem engedik be. Igazuk van.

Vigyél magaddal babakocsit vagy kösd magadra a gyerekedet vagy jöjjön a lábán.

Biztos nem erre a válaszra vársz, de szerintem nincs igazad.

2012. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%

A vásárlók könyvébe beírt minden panaszt hivatalból ki kell vizsgáltatni, és a panaszost írásban tájékoztatni az ügy kimeneteléről.


Egyébként meg nagyon durva, pont a brendonba nem engedtek be? nagyon gáz.

2012. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Ja, azt hittem BABAKOCSI! akkor az más...azzal tényleg nem kellene bemenni.
2012. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Tudod mit nem értek? Hogy milyen bevásárlókocsiról van szó?

A Brendonnak van sajátja, abba is beülhet a gyerek, és azzal be lehet menni.

Amúgy a legtöbb üzletbe más bolt bevásárlókocsijával nem engedik, hogy bemenj. Ez független a gyerektől, alapszabály általában mindenhol, attól még nem kivételeznek, mert van gyereked. Az más kérdés, hogy persze lehetnének toleránsabbak (főleg a Brendonban, ha már bababoltról van szó), de hát más kocsival bemenni miért is akarsz?

2012. márc. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Én is láttam már. Gondolom azért találták ki, mert ha sok cucc van a kocsiban, akkor könnyebben tudnak lopni és eldugni közte. Meg azért, mert a bevásárlókocsi nagy, nem mindenhol lehet vele manőverezni, és a többi vevőt is akadályozza a mozgásban, vagy hogy hozzáférjen az áruhoz. A bevásárlókocsi szupermarketbe való, nem pedig kisebb boltokba. A nagy Brendon üzletnek van külön bevásárlókocsija. A te esetedben üres volt a kocsi, de a szabály az szabály. Ha nem tud járni a gyerek, akkor vidd babakocsiban, ha meg tud, akkor menjen a saját lábán, vagy az öledben.
2012. márc. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem kell ellopni, több plázában is vannak bevásárlókocsik. Az Árkádban is vannak. Ezek a boltok kifejezetten nagyok, nem foglal nagyobb helyet egy bevásárlókocsi mint egy babakocsi. Ha valaki lopni akar az a babakocsiban is el tudja dugni a cuccot, erre van az elektronikus lopásvédő, amit használnak is mindenütt.

Értem én, de gyerekkel miért ne lehetne betolni, főleg egy bababoltba, nevetséges.

2012. márc. 26. 13:54
 8/20 anonim ***** válasza:
60%

Még mindig nem érted?

Mert nem a Brendon bevásárló kocsija!

A tescos bevásárlókocsit sem tolod el a közelben lévő lidl-be

2012. márc. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
mert nem az övék...Mit nem lehet ezen megérteni?Ahogy írták,Brendonnak,Tesconak,mindnek van sajátja,a saját kocsijukkal kétlem,h nem engedtek be...Te voltál a ludas,kár háborogni...
2012. márc. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem sem ezt akarod hallani, de az a baj, hogy kivételnek érzed magad, mert van gyereked. Nekem is van, mégsem jutna eszembe más bevásárlókocsival bemenni más üzletbe.

Igen, a Brendon lehetne toleránsabb, és segíthetett volna neked pl. a babádat átültetni a saját bevásárlókocsijába, de nem köteles senki sem beengedni téged egy másik üzlet bevásárlókocsijával. Ja, és százszor kellemetlenebb és bunkóbb dolgok is történnek ennél a gyermekes anyukákkal. Tolerancia semmi sokszor, de a te esetedben nem látok felháborító dolgot.

2012. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!