Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúnál miért divat a...

Kamasz fiúnál miért divat a szűk, nőies nadrágok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Leginkább azért, mert csak ilyeneket lehet kapni.


Nőiben is csak szűk fazon lehet kapni, nem értem, 40-42-es méretben (meg fölötte) miért kell ilyet gyártani, még ha valaki arányos, akkor sem megy fel rá.

De a fiú/férfi nadrágoknál se értem.

2017. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%

Mert lánynak érzi magát.

Az öcsémnek is van és az a szomorú, hogy tetszik is neki...

Azt néztük, hogy feszesebb, mint az én nadrágom, de nem zavarja..

2017. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%

Valami divatdiktátor kitalálta. Most ez a trend.

Majd elmúlik, mint a térdig lógó seggű.

Csóri kölykök nem tudják, a szoros nadrág megöli a spermáikat.

2017. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
Az én öcsém is lánynak érzi magát, azért hord lány nadrágokat. Annál jobban tetszik neki, minél passzosabb. Sokszor az én nadrágjaim bővebbek, mint az ővé. 22/L
2017. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Még az idősebbeknél is divat ez kb. Meg ahol jár az ember mindig ilyet kapni sajnos. Én direkt ezét nem tudok normális méretemre valót venni, mert a fazonja végett szűk. Kényelmesnek, kényelmes, de alapból nem szeretem én ezt sajnos, de hát ez van. Alapból így is 2 számmal nagyobbat veszek, már külön övet is vettem hozzá ogy ne essen le róla de a szára még így is határ eset. Nem rossz, de annyira nem szeretem, viszont a régi jó nadrágjaim már annyira kikoptak, hogy azok már melós nadrágnak sem igazán jók.

Sokak szerint nekem jól áll ez a szűkített fazon, de én azért nem igazán szeretem. De a pénztárcám sem igazán engedi hogy normális, jóval drágább nadrágot vegyek ami tuti jó lenne így marad a kínai ahol jóformán csak trend cuccok vannak.

2017. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Mert ha tetszik ha nem,ez a divat.Szerintem borzalmas.Örülök neki,hogy nem vagyok tizen éves és nem ilyen lányos fiúkbol kell választanom!
2017. jan. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Én lányos fiú vagyok, 17 múltam, s nekem és a barátnőmnek is tetszik a szűk farmer. Hetero vagyok.
2017. jan. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
66%
Nekem egyáltalán nem tetszik, nem férfias.
2017. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

Nekem ez tetszik, és kényelmes.

Amúgy a heréknél egyetalán nem szorít, bár nekem mindegy, ha impó lennék az se zavarna :D

16/F

2017. jan. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

Miért lenne nőies? Nem egy hanem sok ember ismerek akin rohadt jól néz ki.

Akinek formátlan pálcika lába van azon persze nem. De még az se baj ha vékony, ha közben formás

2017. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!