Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télen, a térdnél kivágott...

Télen, a térdnél kivágott nadrágok. Jövőben nem lesz ez gond a térdemnek? (lent)

Figyelt kérdés
Úgy értem a hideg miatt nem fog fájni a térdem? Szüleim mondogatják, hogy 20 éves létemre majd a leülés is fájni fog..még is a divatban elég híres a szakadt nadrág legyen akár szó télről vagy nyárról...ti mit gondoltok erről?

2017. jan. 21. 19:10
 1/6 anonim válasza:
Az izuleteknek tenyleg art a hideg. Nagy hidegben inkabb vegyel fel mast. Persze ez attol is fugg mennyit tartozkodsz kint.
2017. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Függ az öröklődő izületi problémáktól is, de lehet tőle fájdalmad majd. Az a gond ezzel, hogy nem feltétlen érzed, hogy fázik, évekig fel se tűnhet.

Minden esetre nem érdemes kockáztatni, ha csak annyi az ára, hogy pár hónapra nem trendi öltözéket viselsz.

Nem vagyok orvos, tehát ez csak egy személyes tapasztalat/vélemény.

2017. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszeru! Vegyel ala harisnyat.
2017. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszaitokat:)
2017. jan. 21. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaja, öltözz alá, ilyen időben amúgy is kevés egy nadrág, lehet kapni testszínű cicanadrágot, így nem is látszik hogy van valami a nadrág alatt :)
2017. jan. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen időben amúgy is harisnyanadrág kell a nadrág alá
2017. jan. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!