Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, ti mennyire fogadnáto...

Anyukák, ti mennyire fogadnátok el, amennyiben a gyermeketekről kiderül, hogy transzszexuális?

Figyelt kérdés
Tudom ezt anyának nehéz feldolgozni. Pont ilyen eset áll fenn a gimis osztálytársamnál. (Próbálok neki lelki támaszt nyújtani.) Annyira nehéz neki, mert nem tudja megosztani senkivel (mondjuk én kivétel vagyok), anyukájával sem, vagy még nem jutott arra a szintre, hogy elmondja. Annyira parázik tőle, de biztos vagyok benne, hogy egy édesanya szereti annyira a gyerekét, hogy elfogadja.

2017. jan. 29. 09:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
65%
Nekem akkor is a gyermekem és elfogadnám, mert szeretem őket !
2017. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Elfogadom, akár lánynak, akár fiúnak érzi magát, mert az én testemből való.
2017. jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Mivel leszbikus a legjobb barátnőm, nem igazán forgatnak fel az ilyen dolgok. Engem nem érdekel a gyerekem nemi identitása/szexualitása, csak az, hogy BOLDOG LEGYEN. És ezzel a baráti körömben, családban, mindenkivel így vagyok.
2017. jan. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem mindenki olyan elfogadó, mint ti. Ugye tudjátok?
2017. jan. 29. 10:48
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Elfogadnám, de nem örülnék, pont amiatt, hogy nem mindenki fogadja el. A gyerekeimet boldognak akarom látni, és már melegként is nehéz elfogadást és boldogságot találni, hát még transzszexuálisként. Boldogtalan, kitaszított élete lesz nagy valószínűséggel, ezt pedig szülőként nem lehet elfogadni.
2017. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Addig amíg nem derül ki a saját gyerekről, addig mindenki baromi elfogadó, de legalábbis 10-ből 9 az. Aztán ha mégis kiderül, h a saját gyermeked az, na akkor indul el a boszorkányüldözés.:)
2017. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Te már tapasztaltad, hogy bántják?
2017. jan. 29. 11:54
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Összetörnék és életem végéig reménykednék hogy ez megváltozik.
2017. jan. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
Betudnám átmeneti hóbortnak.mivel pont egy anya tudja a legjobban kisgyermeke milyennek szuletett.szoval pl egy automanias kisfiu vagy egy jégvarázs imádo kislány nekem aztan mondhatná felnőve azt is hogy nemtelen ugy se hinném :)
2017. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Az én gyermekem 16 évesen döntötte el, hogy lányból fiú lesz. Nehéz volt elfogadni, elfogadtam. Ma már lehet, hogy könnyebb lenne, de 10 évvel ezelőtt még sokkal másabb volt a helyzet. Ma már nyitottak az emberek. Egyre több transzszexuális vállalja fel önmagát. Egyre többet olvasnak róla. Ez sokat segít.
2017. jan. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!