Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit szólnátok, ha a gyermek...

Ti mit szólnátok, ha a gyermeketekről kiderülne, hogy füvezett már?

Figyelt kérdés

2015. okt. 6. 19:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ennyi derülne ki, akkor semmit. Ha az derülne ki hogy rászokottt, na az már súlyosabb lenne...
2015. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Elbeszélgetnék vele, hogy ésszel csinálja, jól nézze meg, honnan van az anyag, mert a herbál nem vicces dolog, illetve megkérdezném, hogy jó volt-e. Elmondanám, hogy nem igazán szeretném, ha gyakran csinálná, mert bár függőséget nem okoz, láttam jónéhány embert, akik lecsúsztak miatta.
2015. okt. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
17%
Szomorú lennék. Nem kicsit. Több észt sejtettem a fejében. Egészségtudatosan élünk. Aki szándékosan nekiszalad a falnak, az szimplán csak hülye. Ha meg lelki gondjai vannak, akkor azon dolgozni kell, nem súlyosbítani más problémákkal.
2015. okt. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
Semmit. Nem nagyon ismerek olyan embert aki ne próbálta volna ki.
2015. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
19%
Elég hamar rájönnék, mivel hányok a szagától...úgyhogy takaríthatna a kölyök...aztán meg lebeszélném róla
2015. okt. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%

Mennyi idős gyerek?

18 v. 15 éves, nem mindegy. Ha 15 éves lenne, akkor nagyon nem örülnék, még fiatal minden káros szenvedélyhez. Ha elmúlt 18, akkor mit is mondjak? 20x évesen én is kipróbáltam egyszer, de csak mert ki akartam próbálni és volt annyi eszem már, hogy ne szokjak rá. Akkor szívtam füvet először és utoljára. Bár néha jól jönne:) Nyugtatólag:)

2015. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szülő vagyok, de szülőként a jövőben szerintem nem mondanék erre semmi rosszat, mivel én is kipróbáltam 16 évesen, illetve többször is csináltam (2 év alatt összesen kb. 5x-6x, nekem nem jött be annyira).


Viszont én még most, 18 évesen sem merném el mondani a szüleimet, mert ők a füvet sokkal rosszabb dolognak tartják, mint amilyen valójában. Talán majd ha már én is gyereket nevelek, akkor megemlítem. :D

2015. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy 12 vagy 18 éves gyerekről van-e szó. Az se mindegy, hogy egyszeri alkalom volt, párszor buliban előfordult, vagy rendszeres fogyasztó?
2015. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem rendszeres a dolog akkor nincs vele baj.
2015. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

várnám mikor hagyja abba és borítékolnám, hogy akkor tuti nem az eminens okoska tanulók közé tartozik, az biztos. tehát valszeg egy agysebész se lez belőle.

beleszólni úgy se tudnék(fetéve ha ténylleg nem egy 10 évesúl van szó)

2015. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!