Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nektek mennyire vették meg a...

Nektek mennyire vették meg a szép ruhákat gimnázium alatt?

Figyelt kérdés

Nekem például első évben csak két mackófelsőm volt és egy pólóm.

Meg egy vagy kettő nyulladt farmerom, volt, hogy szakadtban kellett járnom, de az sem hatotta meg anyát.

Téli kabátom is 3 éves, kibolyhosodott.

Anya 250-et keres, apa 100-at.

Pedig még jó tanuló is vagyok, de nem veszik meg soha a normális ruhákat. Hiába járnak az osztálytársaim szép ruhákban. Igazából a kínais dolgok is jók lettek volna nekem.

Magának se vesz anya semmit. Általános iskolában egy pulcsim volt, abban jártam egész héten.


2017. márc. 2. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Megvették, amit kértem. Hozzáteszem, baromira nem érdekeltek a ruhák, így eszembe sem jutott divatozni, de nem jártam kinyúlt (így mondják helyesen!) meg bolyhos cuccokban, és nem viseltem egy hétig ugyanazt...
2017. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem vettek "szép" (márkás) ruhákat és kabátot sem vettek évente. De nem is igényeltük. A gimi nem divatbemutató.
2017. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

nekem se, szerintem tán nem is volt új ruhám, csak akkor, mikor már kerestem.

örökölt, használt, turkálós. Meg a mama varrta. de nálunk se nézte senki, igaz, hogy 94-ben érettségiztem.

2017. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem is szánalmas, hogy manapság divatbemutató az iskola. Én bevezetném az egyenruhát. Megérdelné a sok p.csa.
2017. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Nekem egy darab új ruhám sem volt, folyton a két szomszéd csaj kinőtt dolgaiban jártam, bár szerencsére azok jó állapotúak voltak.
2017. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Nekem sem vették meg. Én viszont kb 4 éve érettségiztem. Anyám egyedül nevelt minket, apám gyerek tartást sem fizetett, miből vette volna. Viszont sosem jártam szakadt ruhákba, sem olyanba amit más hordott. Újat kaptam, de nem a legmárkásabbat, és nem a legdrágábbat, és nem hetente. Sosem panaszkodtam, sosem néztek le emiatt, mondjuk, én akkor nem éreztem még ennyire eltorzultnak a fiatalokat. Legalábbis az én korosztályom nem volt ilyen, mint a mostani fiatalok..
2017. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Nekem vettek ruhákat, de nem sokat, 6-8 normál felsőm volt általában és csak egy nadrágom. Szóval én inkább nem fizettm be a menza pénzt és azt költöttem ruhára (otthon pedig zt hazudtam, hogy befizettem). Ezt így utólag nagyon-nagyon bánom..

Mostmr több, olcsóbb basic ruhadarabom van.

2017. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Én suliba csak szép ruhákat hordok. A szép alatt nem a divatosat és drágát értem, hanem azt, ami jól áll. Nem vagyok egy szépség, muszáj odafigyelnem az öltözködésemre és az ápoltságomra. Vannak olyan lányok, akiknek jól áll a mackófelső-elnyűtt farmer párosítás, hát én pont nem vagyok az. Szóval az örüljön magának, aki egy zsákban is jól néz ki, de nem mindenki ilyen szerencsés, én például csak csinosan felöltözve, szolid sminkben és frissen mosott hajjal ütök meg egy normálisabb szintet. És aki gimiben nem néz ki jól, azt automatikusan lenézik, kiközösítik, az ellenkező nem undorodik tőle... Ez van.


16l

2017. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Utolsónak igaza van! :D

Próbálj meg beszélni anyuddal a dologról hátha

2017. márc. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Én a zsebpénzemből turkálókban vettem magamnak nagyon olcsó ruhákat, és ha kellett, átalakítottam, magamra igazítottam (ennyi haszna volt, legalább megtanultam varrni). Sosem voltam divatmajom, nem voltak drága ruháim, pedig lett volna rá keret. Volt egy saját stílusom, amibe belefértek lazább, egyszerű ruhák, ékszereket, egyéb kiegészítőket is magamnak készítettem. Cipőt, kabátot sokszor a nővéremtől örököltem, ha tetszett, ha nem.
2017. márc. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!