Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hányszor bulizik a 15-18éves...

Hányszor bulizik a 15-18éves kamasz fiatok egy hónapban? Mennyit engedtek nekik?

Figyelt kérdés
2017. márc. 22. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
15 éves fiú. Sehányszor nem megy el. Van annyire értelmes szerencsére, hogy neki nem az a szórakozás, ha kocsmában vagy diszkóban iszik, hány.
2017. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem jár bulizni,barátaival kockulnak inkább.

Még most örülök neki, hogy nem iszik, cigizik stb. Később mi lesz nem tudom

2017. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Keresztfiam havi egyszer.

Lanyom is 17, evi egyszer. Engednem, de nem akar menni.

2017. márc. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Öcsém is 15. Nem jár bulizni. Osztálytársaival fociznak, xboxoznak, játszanak, stb. Szó nem volt eddig buliról.
2017. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Én azért örülnék, ha menne néha, de nem.
2017. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem jár bulizni, még soha nem volt, jövő hónapban lesz 17 éves. Nem azért, mert nem engedem, hanem mert nincs rá igénye. Nyilván normál keretek között engedném már neki ennyi idősen, de nem hozza lázba. Vannak barátai, de este nem jár el, ahogy előttem is említették "kockulnak" inkább. Szerintem amúgy is véletlenül elfelejtett kamaszodni, mert semmi gondom nincsen vele, pedig talpraestett, humoros, egyáltalán nem introvertált "gyerek". Még panaszkodik is néha, hogy milyen iszonyú szaga van a padtársának aki cigizik és a piától is undorodik, mint az családi rendezvényekkor kiderült. A jó minőségű, eredeti, nem lónyál cider, ami nem édes egy korty erejéig az enyémből oké egy évben egyszer, de ennyi. Persze nem csak bagóval, piával lehet mulatni, de szerintem ezt látja (osztálykirándulás pl.) hallja a környezetében és taszítja az egész. Aztán nem tudom én sem később mi lesz, ez még csak a gimi és itthon lakik.
2017. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Soha nem tiltották a bulizást. Ezen a héten még egyszer se voltam. 17/F
2017. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Az enyém heti egyszer. De ne úgy képzeld el, hogy hülyére issza magát, csak lazít egyet a haverokkal.
2017. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Sosem járok bulizni, kockulni se... Inkább betépetek a hétvégén éa zenéket , verseket, zenei alapokat, dalszövegeket írok. Nekem ez a parti.
2017. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

17 évesen számomra az a szórakozás, ha zongorázok, dobolok, elektronikus muzsikát gyártok gépen illetve bringázok, sátrazok vagy közös programokat csinálok haverokkal (kalandpark...). Ezen kívül nagyon érdekel a drónozás (dji mavic). Mixing hangmérnökként szeretnék elhelyezkedni.

Idén megyek életemben először fesztiválra, de csak egy napra. Kivételt képez a Gorillaz koncert, mert arra nagyon el szeretnék menni.

2017. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!