Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok egy ilyen 17...

Mit gondoltok egy ilyen 17 éves gyerekről?

Figyelt kérdés

2 éve rendszeresen dohányzik, napi 18-20 szál cigit szív,

Hétközben altatóval alszik el, hogy ne legyen fáradt az iskolában,

Havonta egyszer-kétszer eljár bulizni, ahol nagyon leissza magát,

Sokat káromkodik,

Szinte sosem tanul semmit, de mégis valahogy sosem bukik meg,

Van életcélja,

Erősen rasszista értékeket vall



2017. márc. 18. 01:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Semmi jót. Mert?
2017. márc. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon szégyellnék egy ilyen gyereket. Lehet ki ia tagadnám.
2017. márc. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Van eletcelja alkoholista gyogyszerfuggo tudobeteg kozmunkas lesz belole jo cel gratula
2017. márc. 18. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
65%

:) azt hogy lázadó kamasz és majd kinövi. Felnőtt fejjel persze. A szüleitől nem kap elég figyelmet, talán a barátaitól sem - ha vannak. Azért nem kell pácát törni felette, nagyon sok kamasz jár ebben a cipőben.

Napi egy dobozt szívtam én is ennyi idősen, hetente többször buliztam, ittam, a pasimmal albérletben éltem, amikor meg szingli voltam non stop pasiztam...a rasszizmus mondjuk engem nem érdekelt, de ebben a korban ez is csak a lázadás egyik formája.

Nos, 20 évesen megismertem a férjem, akitől megkaptam a kellő figyelmet. elsőként tettem le osztálytársaim közül a cigarettát. a pasizással piával felhagytam...bulizás az egészséges mértékig. természetjárók lettük, ma jó munkám van, két gyönyörű gyerekem, 30 éves vagyok. Az osztálytársaim, akik anno ki voltak rám akadva, most élik ki magukat, mikor már igen csak meg kellene komolyodni. Persze a legjobb a középút, nem tartom helyesnek ha egy 17 éves így viselkedik, de sajnos ez nem az ő hibája.

Szerintem ha neked kicsit is fontos akiről írsz, akkor karoljatok belé és figyeljetek oda rá. Ha az illető Te vagy, akkor azt mondom, fel a fejjel, ki fogod nőni ;)

2017. márc. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
82%
Szegyellnem, ha az én gyerekem lenne.
2017. márc. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
28%
A cigi az gond, a többit majd elhagyja, ha benő a feje lágya. Sokkal gázabb tinik vannak.
2017. márc. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%

Milyen életcélja lehet egy olyan fiatalnak, aki iszik, cigizik, nem tanul? Egyáltalán hogy jut altatóhoz? Az nem c-vitamin..

Én mélyen magambanéznék hol rontottam el.

2017. márc. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
97%
Nem lesz belőle boldog ember. Mi az életcélja?
2017. márc. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
97%
Örülök, hogy nem az enyém. Honnan van pénze cigire, gyógyszerre, italra, honnan szedi ezeket? Miért nem nevelik a szülei?
2017. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%
Azt hogy gyenge ember, akinek úgyse fog sikerülni semmi, mert nem elég erős ahhoz hogy harcoljon.
2017. márc. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!