Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha elvált nőként megismerkedem...

Ha elvált nőként megismerkedem egy férfival és kapcsolat lesz belőle, laza, komoly, összeköltözős vagy házasság, mennyi esélye van, hogy rámozdul a tizenéves lányomra? Nem hülyének nézni.

Figyelt kérdés
Nem kamu, nem vagyok hülye, nem vagyok beteg, nem vagyok perverz. Okom van rá,hogy a kérdést komolyan felteszem, ha jönnek válaszok, elmondom. Köszönöm.
2017. márc. 24. 07:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%

A környezetemben volt egy olyan család, aki x éve együtt voltak és válaltak közös gyereket, a nő gyerekét is ugyan úgy nevelte a férfi mintha sajátja lenne. Aztán a lány amikor bőven kamaszkorát élte ráhajtott a nevelő apjára. később ugyan úgy apuzta meg ilyenek. Számomra felfokhatatlan, h miért engedte a csábítást a férfi. Pár év múlva kiderült, most a férfi börtönben van, a csajszi meg szanaszéljel kefélteti magát.


Számomra felfokhatatlan ez az eset, mert a szomszédunk volt, és velem sose viselkedet úgy.. Igaz én sose adtam rá okott.

2017. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
71%
# 11: Nem szeretném mentegetni a lányt, de azért egy tinédzser csak korlátozottan felelős a tettiért (tombolnak a hülye hormonok, lázadás, meg minden, meg azért még bőven gyermeki gondolkodás jellemző ebben a korban). Az, hogy hogyan alakul a dolog, 99%-ban a felnőtt fél felelőssége, akár okot ad rá a kamasz, akár nem.
2017. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%
Nem jut eszembe, de melyik is az a hires szinesz aki elvette a nevelt lanyat ?
2017. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
94%
Woodi ellen aszem.
2017. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Woody Allen
2017. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. márc. 25. 07:40
 17/22 anonim ***** válasza:
Elmondod miért tetted fel a kérdést?
2017. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Persze. Mert én nem félek ettől, a szüleim viszont alapvetésként kezelik, hogy de, ez így lesz. Mintha normális lelkű ember nem is létezne a földön.
2017. márc. 25. 18:58
 19/22 anonim ***** válasza:
88%

Anyum mikor elvált apumtól mi nővéremmel még fiatalok voltunk. Anyum 45 körül, mi nővéremmel kb 18 és 25 körül. Anyám faszija intelligens férfi volt,egyetemi tanár,nála jó 15-20al idősebb.

Én észre vettem,hogyha ott volt nálunk és törölközőbe vagy pizsibe flangáltam megnézett. Sokszor meg is jegyezte,ha bulizni mentem,hogy csini vagyok.

DE! Sosem éreztem,hogy igazán érdeklődne vagy kocsányon lógó szemekkel bámulna. Ez inkább olyan "minden férfi megnézi a csinos lányokat" dolog volt. Mert természetes,higy férfiból volt és érdekelte,de volt annyira normális és intelligens,hogy nem ment tovább. Miért is tette volna?! Ő az anyámmal akart együtt lenni,nem pedig egy fiatal lánnyal aki bulizni akar éjjel nappal...

2017. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
36%

Hát anyámmal volt ilyen, hogy ismerkedett, és akivel elkezdett randizgatni, összejött vele. A nővéremnek még soha nem volt olyan jó kapcsolata férfivel rajtam kívül.

Miattuk van jó állásom, mert anyám meg apám(!) mindketten hajtottak és csesztettek, hogy tanuljak, mikor fiatal voltam. Egyszer, mikor már nem lehetett mit tenni, megfogta a grabancomat, kirángatott a konyhába a tankönyveimmel és segített; addig nem engedett felállni, míg meg nem tanultam, amit kellett. És jól tette.

A nővérem sokkal szorgalmasabb volt, őt meg fejlesztette.

Következetes, értelmes, tisztességes ember.

Szerintem, noha benne van a pakliban, hogy ilyesmi előfordul, bízhatsz magadban.

2017. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!