Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok arról, ha 30...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha 30 éves pasik járnak sulibulikra meg hasonló eseményekre, ahol 14 éves lányokkal jöhetnek össze és ilyen csajokat szednek fel?

Figyelt kérdés

2016. dec. 12. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Undorító.

17f

2016. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Mit? H barmok.Pedofil őrültek akik tuti h csak kihasználják egy menetre azokat akik benne vannak. A legrosszabb h lánytársaim nagy része kapható erre.19/L
2016. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Azt gondolom hogy nem jutott nekik koruknak megfelelő nő egyed :P
2016. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Elég szánalmasnak tartom őket. Nyilván az idősebb korosztály nem tart rájuk igényt. De még egy normálisabb fiatal csajnak is vannak elvárásai. Aki "összejön" ezekkel, azokat nem is sajnálom. Vagy ugyanolyan, mint ezek a fickók, vagy borzasztó naiv és buta lehet, aztán panaszkodik, hogy becsapták...

18/l

2016. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Én ugyan nem 30 éves vagyok hanem 19, de megmondom őszintén én is benne lennék egyszer-kétszer egy 14-15 éves csajjal.

Túl korán kezdik a dolgokat anélkül is.

De ne aggódjatok! Nem környékezek meg ennyi idős lányokat, eszem ágában sincs, de azért a szemem szívesen legeltetem rajtuk :)

2016. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Rémes.
2016. dec. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
És azok a mamahotelben lakó 30-40 éves egyedülálló kockák akik álnéven csinálnak fb és egyéb profilokat és azzal próbálnak meg 14-15 éves kiscsajokat felszedni illetve chaten perverzkedni?? Mind orvoshoz való beteg szörnyeteg, csak az a gáz, hogy mindig akad egy jó pár csaj aki ilyenkor nem letiltja őket hanem még benne is van a dologban...
2016. dec. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Szégyen.
2016. dec. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Orfeus ***** válasza:
73%

30 éves emberről beszélünk akinek karrierje kéne hogy legyen, és lassan családot tervezni, nem 14 éveseket fűzni.


Szerintem az ilyen szánalmas. Talán lehet benne egy törés, hogy fiatalon csúnya volt stb és nem kellett a lányoknak, most van egy kis pénz stb aztán most "megmutatja". Az ilyen idős lányoknak amúgy is kb annyi a lényeg h vki kocsit rakjon alájuk, aztán nyílik a lábuk, persze szerencsére van kivétel.


Azt mondom h ha 20 éves lenne megérteném, még éli a kis világát, "visszavág", de ennyi idősen inkább szánalmas kategória.


Én 23 éves vagyok, még pár éve eljárkáltam volna, főleg hogy némelyik 15-16 éves olyan mint egy 25 éves nő... Bennem is volt törés mert csúnya voltam kicsinek és nagyon szegények voltunk, így volt egy bizonyítási vágy bennem, de szerencsére kikupálódtam és jóképű gyerek lettem, így vhogy nem volt szükséglet a részemről az elégtétel.


Röviden annyi h nem találja a helyét, törés van benne. Vagy csak a friss nuni kell neki, az a legjobb ugyebár. Így sokkal nagyobb esélye van megszerezni őket.

2016. dec. 16. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Ki pontozza le a normalis valaszokat? Nem is ertem.

Amugy undorito es gusztustalan mind. Oktoberben volt a sulink szalagavato afterpartija egy helyi szorakozohelyen. Sajnos kb ejfel utan beszivarogtak ilyen 30-40 kozotti roma szarmazasu ferfiak,akik ott akartak csajozni. Rem idegesito volt,hogy tancoltam a baratnoimnel,ezek meg ott fogdostak. Szerencsere engem nem kell felteni,lanyhoz kepest igen jo eroben vagyok,tehat fel is pofoztam az osszeset. Es ezek meg kepesek voltak felhaborodni,nem ertettek,hogy miert kaptak. Hiszen csak a fenekemen pihent a kezuk...

2016. dec. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!