Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak ha beteg vagyok,...

Mit csináljak ha beteg vagyok, és ezért egésznap itthon poshadok?

Figyelt kérdés
a lecke már kész :P
2010. máj. 12. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
netez tévéz
2010. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
olvas
2010. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Betegen pihenni kéne, amúgy tölts le filmet, zenét, valami játékot és kösd le magad, vagy olvass, tnaulj egy kicsit előre, esetleg aludj minél többet hogy ne kelljen annyit otthon pihenned és hamarabb meggyógyulj.
2010. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Akkor kezdjél el tananyago pótolni, mert a lecke az nem minden. Az órákon nem csak házit adtak fel, hanem tanultak is.

/egy angoltanárnő/

2010. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönööm a válaszokat, a net meg a TV nem köt le annyira...

olvasni imádok, de sajnos már csak olyan könyveim vannak, amiket már többször is kolvastam :S

igen, az anyagot pótololom is rendesen, bár sajnos nem mindet sikerül,mert pl. a töri kicsit hosszú :)

2010. máj. 12. 17:07
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

Azért kíváncsi vagyok,milyen beteg is lehetsz!!

Léccives ozd meg velem/velünk.

Menj el sétálni valami csendes helyre azzal kikapcsol az agyad és a betegnek mindig jóttesz egy kis levegő.

(persze ha nem szakad az eső).

Nézz filmet addig is pihensz az ÁGYBAN!

És ne csak a leckét csináld meg,mert mindjárt vége az iskolának és nem lenne túl jó,most hiányozni.

Nekem most bronhitiszem van,de nem fertöző így megyek iskolába,igaz,hogy kín szenvedés a napom,de nem maradok le és tudok jaívitani,bár hozzá állás kérdés,betegen tényleg nemjó iskolába menni,de úgy érzem,hogy addig amíg bírom megyek.Mentem orvoshoz,2 hétig nem mehetnék adott gyógyszert és megkérdeztem,hogy fertöző-e?és hogy baj lenne-e ha emberek között lennék?

Azt mondta nem lenne túl jó,bár jó a szervezetem,de jó lenne pihenni.

Mindegy,nem rólam van szó.

Hát én ha otthon lennék akkor egész nap aludnék,mert taknyom-nyálam egyben van és fáradt vagyok meg ez az iskola is kifárasztott,na mindegy.

Szóval:

séta;gép;film;SÉTA;piihenés;rajzolj;olvass;TANULJ;segíts otthon a háztartásba; írjak még? :)

2010. máj. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

ma 17:12 vagyok:

Kedves Kérdező,elnézést ha b_nkó voltam,de már teljesen kész vagyok :( :)

Lehet,hogy mára hagyom is az oldalt.Ennyi elég is volt.

Mégegyszer bocsánat,csak tényleg felse kellet volna jönnöm.:)

Na szia.És remélem találsz valami elfoglaltságot.

2010. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi, nem voltál bunkó, csak lényegre törő!

Az a baj hogy én virusos vagyok, szóval 100%-hogy nem mehetek suliba. Az orvos meg azt mondta hogy lehetőleg eglsz nap feküdjek, lazuljak. Igen alvásügyileg jól állok: fél 12 kor keltem :D

2010. máj. 12. 17:26
 9/12 anonim válasza:
20%
verd a faszodat
2010. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 bundabotrány válasza:
94%
Kedves utolsó, köszönjük, hogy közzétetted mindennapi tevékenységed.
2011. aug. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!