Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem engedik meg a...

Miért nem engedik meg a szüleim az együtt alvást?

Figyelt kérdés
Már lassan 10 hónapja együtt vagyunk (2016.junius óta), a szüleim december óta ismerik. Rákérdeztem az ottalvásra, és szó sem lehet arról, hogy velem, csak úgy,ha külön alszunk. Már mindjárt 18 leszek... nem járok se bulizni, nem iszok,nem cigizek, ő az első normális barátom. Miért ilyen maradiak és miért nem engedik meg? Mert hogy még ezzel ráérünk, másnál együttalvásból lett baba és hogy mindennek eljön az ideje. Pedig ami meg akar történni, az alvás nélkül is meg fog. Mit csináljak velük?

2017. ápr. 8. 13:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
27%

Akkor történjék ottalvás nélkül!


Nálunk se aludhat senki, de délután míg haza nem érünk, szabad a terep, tudnak kettesben lenni. Nem a szexet tiltom.

Mondjuk nálunk ezzel nincs probléma, megértik, hogy zavaró lenne egy ekkora lakásban még 1 főt kerülgetni.

2017. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Nálam se engedtek semmit. Amikor közöltem édeapámmal, h nem értem miért nem engedik, hiszen a sexhez nem kell ott aludni, nem értem mit aggódnak.. Azt az arcot látni felbecsülhetetlen volt. :D
2017. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
36%

2, miért kell hülyének nézni a szülőket? 100, hogy a hangnemen akadt ki, nem a tényen. Esélyes, hogy te sem éjjel készültél.

Attól még a szülőt zavarhatja a tudat, hogy a kicsi kislánya mit művelhet a papírvékony falak mögött.

2017. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
23%
Ha nála történne azt nem tilthatják meg.
2017. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%

Én 30+ évesen mentem férjhez, és esküvő előtt nekem sem engedték "otthon", holott tudták, hogy egy másik városban együtt élünk. Tiszteletben tartottam az elveiket, ők ilyenek, így nevelték őket, ők meg tiszteletben tartották, hogy mi másképp akarunk élni.

Nyilván nem volt sok értelme a "tiltásnak", de mindenki boldog volt.

2017. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
27%
utolsó, hogyhogy nem tilthatják meg? Még kiskorú a csaj...
2017. ápr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
27%

Semmit ne csinàlj, hanem vàrj türelemel.


Nem csak a szex a bajuk, hanem egyszerūen az ottalvàs felnōttes dolog. Ezen nincs mit jobban megmagyaràzni.


Ha jobban belegondolsz, ennek csak egyszerūen érzelmi, làtszatra adó oka van. Pl. lehet h lefekeszel 10-20 fiúval, de ha nem tudjàk akkor nem leszel könnyūvérūnek elkönyvelve, de ha mindig együtt alszotok az aktuàlis pasival, akkor az már làtvànyosabb, és lényegtelen, hogy lehet hogy csak 2-3 fiúval fekszel le életed során, de ott lesz a levegõvel, hogy a múltkor még Pistivel jàtszotta a nagylànyt, most Tomi van ott, pedig 18 sincs....ki a következõ?

2017. ápr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
27%
Úgyis szex lenne belőle.
2017. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%
Abszolút nem mondtam anno apámnak szemtelenül. Azért mondtam így neki, mert annyiszor lefárasztott egy csomó fiatalkori sztorijaival ami 100szor durvább volt ennél a kis szólásánál. Amúgy nagyjából a sztoriajiból ezt szűrtem le.
2017. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

már megvolt, ottalvás nélkül

de ha ezt elmondanám nekik, szerintem kitörne a III.vh. kb

2017. ápr. 8. 21:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!