Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Más oviba is van ilyen, hogy...

Más oviba is van ilyen, hogy a fiúkat nem engedik együtt játszani a lányokkal?

Figyelt kérdés

a fiam csop.társa anyukájától hallottam,hogy a csoportjukba nem engedik a fiúkat a lányokkal együtt játszani.Pl ennek az anyukának a fia a konyhában szeretett volna játszani,és az óvónő nem engedte,azt mondta hogy a fiúk nem lehetnek együtt a lányokkal.És ezt a másik óvónő is megerősitette...

Én totál ledöbbentem ezen...ilyen van??


2014. ápr. 2. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Remélem nincs...
2014. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én ilyenről még soha nem hallottam.. előttem szólóval értek egyet, hogy nagyon remélem hogy nincs ilyen...
2014. ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen, 20 kisfiú, és 10 kislány van vegyes csoport. Alányomnak főleg fiú barátai vannak, mert a többi lány nagyobb, ők most fogják kezdeni az iskolát.
2014. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mekkora butaság... Mire számítanak, hogy a kis 3-5 évesek majd pajzánkodnak? Ilyen korban miért kell ennyire szétválasztani a gyerekeket??


Én beszélnék pár szülővel és valahogy összehívnék egy beszélgetést az óvónőkkel. Bár lehet ez meg már túlzás.

2014. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

én is teljesen ledöbbentem...

A fiam most kezdte el újra az ovit pár hónap kihagyás után,és ezzel fogadott az egyik anyuka.Nem is értem....pedig a fiam imád a konyhában játszani,mondta is pár napja hogy az egyik kislánnyal együtt főztek...ezért nem is értettem akkor most mi van.De az biztos hogy rá fogok kérdezni erre az óvónőnél.

2014. ápr. 3. 12:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, nálunk nincs ilyen, az én fiam kifejezetten szeret a lányokkal játszani, reggel már az ajtóban várják a csajszik:)
2014. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%
Nem hiszem, hogy ez állna a háttérben, de lehet hogy így próbálnak tenni a homoszexualitás kialakulása ellen. Amelyik fiúnak nincs apja, vagy nincs normális kapcsolata vele, és lányokkal kezd el barátkozni, hatványozottan nagyobb az esélye ennek a betegség a kialakulásának. Ha ez lenne a helyzet, és így akarnak tudatosan védekezni ellene, akkor le a kalappal. De ez csak spekuláció, nem valószínű hogy emiatt van.
2014. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, homoszexualitás mióta betegség?!

Inkább te vagy beteg -.-

2018. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!