Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vennétek tesvéretek...

Mit vennétek tesvéretek 10éves fiának ajándéba elsöáldozásra?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

közeli rokonok láncot és medált (kereszt) szoktak adni vagy karkötőt.. Ezt előre meg szokták beszélni, hogy mire van szüksége a gyereknek, van-e már neki..

Adhatsz pénzt, annak mindig, mindenki örül és majd ő tudja mire költi. Az is lehet, hogy egy nagyobb értékű pl. (telefont, számítógépes kütyü, bicikli, gördeszka..) szeretne, és ha összejön a pénz, megveszi magának.

persze a pénz 'személytelen', de ha egy elsőáldozós képeslappal tálalod, és írsz hozzá 1-2 gondolatot, mindjárt más :)


szóval hívd fel a családot és kérdezd meg mire van a gyereknek szüksége, mert nem akarsz haszontalan dolgot venni..

2010. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a rokonaimtól pénzt kaptam, mivel tudták hogy telefonra spórolok. Meg keresztanyumtól egy szép csokor virágot:)

14/L

2010. máj. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg,hogy mit szeretne ajándékot vagy inkább az árát,igy biztosan örülni fog ,mert mint tudjuk a mai gyerkek másképpen "üzemelnek".-))))..mint mi anno..:-))))
2010. máj. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
én esetleg valamilyen szép órát vennék!
2010. máj. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha vallásosak, akkor valami kiskamaszoknak szóló vallásos könyvet pl. innen:

[link]

ujember.hu

parakletos.hu


Ha nem vallásosak, akkor mint névnapra, szülinapra adnál.

2010. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Régen voltam első áldozó. Akkor még családi nyomásra. Kár, hogy már ez is a pénzről és az önreklámozásról szól...

bocs!

Én békességet, szeretetet kívánnék. Persze egy gyerek ezt úgy sem érti még. Vegyél neki egy gyerekrobogót 150 ezerért, annak örülni fog.

2010. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!