Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14-5 éves fiús egy gyerekes...

14-5 éves fiús egy gyerekes családoknál mennyi hús fogy átlagban?

Figyelt kérdés

Nem tudom hová tenni, bármennyit főzök egy napnál tovább nem tart.

3.5 kilónyi csirke combot sütöttem reggel, hogy elég legyen holnapra is. 2 kg fűszeres sültkrumplival erre mire hazajövök 3dbot hagytak az apjával köret semmi.

Tegnap este fél dinnyét evett meg. A héten 16kg csirke fogyott el, ennek több mint a felét ő ette meg.


Normális az ekkora étvágy? 172cm és 60

a fiam. Kezdek aggódni.


2017. júl. 14. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

A csirke es krumpli nem laktato annyira. Konnyű hus zoldseggel.


Probald a marhát tésztával, pörkölteket kenyérrel, zsiros ételeket, pl kacsa, vagy hurka kolbász, ilyesmik

Vehetsz szalonnát is, anno a fizikai nagy teherbitasu ferfiakat is fenntartotta

2017. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Amugy normális.a férfiak pocakja feneketlen.
2017. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Normális, egy kamasz annyit tud enni mint 3 átlagos termetű felnőtt. Növésben van, ahhoz kell neki az energia. Majd ha idősebb lesz ez mérséklődni fog.
2017. júl. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam egy ideig ez lesz :)
2017. júl. 14. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Még lányként is sokat ettem ilyen idősen, de a férfiak, főleg a fiatal fiúk gyomra tényleg feneketlen. Szerintem abszolút normális, abból kiindulva, amit az én fiú osztálytársaim levágtak anno a menzán - fél háromig maradtak, hogy az összes maradékot elpusztítsák, ha jó volt a kaja. Nagy mennyiségről van szó. :) Aztán divatba jött a makro-számlálás meg a szálkásítás és már a kisebbek is "figyeltek arra amit esznek"....


Ne aggódj, idővel lassul az anyagcsere, majd nem kell neki ennyi energia, de egy férfi gyomra mindig mélyebb lesz, mint gondolná az ember :)

2017. júl. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kamaszok teste iszonyúan fejlődik, hatalmas energiák kellenek hozzá. Arra érdemes figyelni, hogy értékes tápanyagot kapjon, ne a fent említett kenyeret, stb. Húst, zöldségeket, értékes szénhidrátokat, stb. És igen, rengeteget esznek.
2017. júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Volán Bátor válasza:
mi is megettük volna apámmal anno
2017. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!