Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mennyit vásároltok...

Kamaszok, mennyit vásároltok 1 hónapban? Ilyenkor átlagban mennyi pénzt költötök el? Magyarországon, vagy külföldön vásároltok inkább?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, mert nemrég beszóltak a vásárlási szokásaimra, ezért érdekel.
2014. nov. 18. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Ha anyumékkal Budapestre megyünk vásárolni, akkor olyan 25-30 ezret költünk az én ruháimra. De csak évente 2-3x megyünk ilyen "nagybevásárlásokra". Tehát abban a hónapban többet.


De van olyan hónap amikor csak egy 3000ft-os pólót veszek, vagy még annyit sem, akkor semmit.


Teljesen változó, de egy átlag hónapban olyan 10 000ft.

2014. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem veszek havonta ruhákat. Csak a szezon elején szoktam vásárolni, max. 10-15.000.- Ft erejéig. Ebben minden benne van.
2014. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Már nem vagyok kamasz, de nem volt olyan rég.

Én havonta 2-3 alkalommal biztos vásároltam, szerintem a zsebpénzem nagy részét elköltöttem. Havonta kb. 5-6 eurót.

2014. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fél évente szoktam venni sok mindent kb 30-35000-ért. Ezen kívül maximum 1-1 dolgot, amit nem tudok otthagyni vagy a régit le kell cserélni.
2014. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom itt ruhát kell érteni a vásárlás alatt. Azt nem szoktam havonta, inkább fél évente. Akkor is csak, ha kell valami új. Nem, nem vagyok igénytelen, macinacis, szandál-zoknis lány. Csak ha veszek egy ruhát, akkor jó minőségűt veszek, ami évekig bírja. Pl. a jelenlegi kabátom 25.000Ft volt, a cipőm 30.000Ft. Már évek óta hordom őket, és teljesen jó állapotban vannak. És van saját stílusom, ami nem változik a szezonokkal, tehát nem kell mindig új ruhatár. És mindig Magyarországon, plázákban vásárolok. Nem járok külföldre vásárolgatni, a netes rendelést meg mindig is utáltam.
2014. nov. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Havonta,két havonta veszek valamit max 6000 ft-ért.
2014. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!