Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? (bőv. Lent)

Netty12 kérdése:

Mit csináljak? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Az van h az egyik barinőm "utálja"a másik barimat.(de nem tudja h miért)és kibeszéli nekem.utána azt mondja ne mondjam el Neki.a másik barim meg kérdezi h mit mondott?most mit csináljak melyik mellé álljak??hogyan békitsem ki őket??
2010. máj. 27. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Kibékíteni nem igen fogod tudni, esetleg szervezz közös programot, és kérd meg őket, hogy adjanak egy esélyt egymás megismerésére. Ne mondd el a másiknak sem, hogy mit mondott róla, nem szabad kavarni közöttük. Annak aki kibeszéli a másikat pedig magyarázd el neki, hogy neked a másik lány is fontos és nem szeretnéd, ha így beszélne róla.
2010. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!!!:)
2010. máj. 27. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne próbáld kibékíteni őket. Hülye ötlet. Tapasztalatból mondom.
2010. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ebből te jöhetsz ki vesztesen. Fogadj meg egy jó tanácsot! Amit az első mond, tarts meg. Amit a másik mond, azt is. Ha rajtad keresztül átjutnak az infók, egy idő után neked véged, mert te leszel az aki kavar, és kettő barát helyett egyszercsak egy sem lesz. Rengeteg minden van az életben, beszélgess velük másról, ne a másikról! L27
2010. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem értem, hogy mit tetszik akarni a kis hölgy, de amiko' az én barijaim összevesznek, és közéjük engedem kutyát, oszt az elintézi.
2010. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!